Programi za mobilne telefone

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.414
Horoskop
Ovan
Sa Fring-om možete komunicirati s prijateljima na svim omiljenim društvenim mrežama, uključujući Skype, MSN Messenger, Google Talk, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo! i AIM. Možete slušati muziku sa Last.fm prijateljima, proveravati šta drugi rade na Facebooku, primati obaveštenja o novom Google Mail-u kao i prilagoditi ga i napraviti svoj vlastiti Fring dodavanjem fringAddons.
Fring možete preuzeti i instalirati sa računara ili direktno na telefon.

Uputstva o korišćenju postoje za sledeće OS:
- iPhone
- Symbian 8
- Symbian 9
- Windows Mobile
- Android
- UIQ
- minifring (J2ME)
- Linux version Linux (N810)

http://www.fring.com

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.414
Horoskop
Ovan
UC Browser
Odličan browser za sve vrste mobilnih telefona. Meni se mnogo više dopada od Mini Opere. Toplo ga preporučujem.

http://www.ucweb.com

ushljokana ribizla

Zvezdica
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
298
Horoskop
Jarac
mig33 je odlican za komunikaciju ;) ima sve messengere i besplatan je, :oops:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.414
Horoskop
Ovan
Ja ne volim te servise sa svim mogućim društvenim mrežama, jer ostavljam svoju lozinku kod njih. A nepoverljiv sam užasno. :oops:

ushljokana ribizla

Zvezdica
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
298
Horoskop
Jarac
pa da, istina.
ali ja sam eto bila prinudjena da krenem sa mig33, dok sam bila na faxu. I ostao mi u telefonu, zaista je jako dobar, u pocetku su samo nudili msn.. a sad su proshirili na sve moguce opcije.
msn, yahoo, gmail, fb chat itd.. ne znam ni ja vise sta sve ima.

ushljokana ribizla

Zvezdica
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
298
Horoskop
Jarac
Opera Mini nije najkorišćeniji mobilni browser

Mobilno surfovanje Internetom je sve do pojave iPhone-a i Android-a bilo skoro potpuno u dominciji Opera Mini browsera, ali stvari su se od tada bitno promenile.

Poslednji podaci pokazuju da je Android Browser pretekao Operu Mini sa 18,7% udela, dok je Opera sa 19% opala na 13,1%. Symbian i BlackBerry browseri takođe gube tržište, dok je Apple Safari ubedljivo najkorišćeniji sa 62,2%, što valjda najbolje pokazuje i koji browser je za korisnike najlogičniji i najjednostavniji za korišćenje.

iskreno, nikad je nisam volela, ni na kompu, a kamoli na mobilno.. imala sam je na starom telefonu, i par puta koristila.. ali mnogo jede kredit za razliku od drugih..(ma koliko god ti pogasio sve opcije)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.414
Horoskop
Ovan
Ja trenutno imam Nokiu 6120 Classic. Mnogo je po meni bolji UC od Opere.

Maximus

Poznata ličnost
Starosedelac
Član od
16.02.2009
Reakcije
21
Horoskop
Ovan
ja koristim Nokiu C7 ,Symbian Anna,koristim Operu ,i poprvi put moram priznati da je Opera odlicna..nemam zamerku..kod mene radi odlicno

ushljokana ribizla

Zvezdica
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
298
Horoskop
Jarac
Ja nokiu E63 - koristim njegov WEB koji ima u njemu, a za fb, youtube, myspace - imaju posebne aplikacije. Sasvim fino radi sve.. myspace ne znam nemam nalog pa ne mogu da proverim :oops:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.414
Horoskop
Ovan
Jel neko instalirao UC Browser?

Lujka

Suspendovan nalog