Pristup privatnom forumu

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Već neko vreme se provlači ovo pitanje.
Hajde da vidimo kako da ovo rešimo. Prvo, u privatnom forumu ima raznih tema, od jako ličnih do bezličnih. :D
Imam dva predloga:
1. Otvoriti novi forum gde će pristup dobijati samo članovi koje ručno ubacim, a na osnovu misljenja urednistva.
2. Povećati broj poruka za pristup privatnom forumu bez otvaranja jos jednog foruma

Imate li vi ideju kako rešiti ovo pitanje? Ne ustručavajte se! :)

T

Tihi Don

Gost
Povecati broj postova za pristup i pridruzujem se Anchy predlogu 3000 postova za pristup privatnom forumu

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Slažem se da je sve vše od 500, mada mi je i taj broj prevelik, previše. Čak i 3000 poruka ne znače ništa. Suština je da ne objavljujete nešto zbog čega ćete se kasnije kajati.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Da, zaboravio sam, slike sa okupljanja forumaša se nalaze u Albumu koji je Taca podesila da samo učesnici mogu gledati. I Supermen. ;)
Sa prvog okupljanja, slike su u privatnom forumu, ali mi smo se saglasili da je javno objavimo, tako da je to izuzetak.

Džudi72

Neobaveštena
Član
1. Otvoriti novi forum gde će pristup dobijati samo članovi koje ručno ubacim, a na osnovu misljenja urednistva.

I tu mogu da se nađu i sve privatne slike, i sve ono za šta mislimo da ne treba da bude javno..pitanja o keksu i sl.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Privremeno rešenje: od sada samo članovi sa preko 500 poruka mogu da pregledaju teme i pišu u privatnom forumu.
I dalje razgovaramo...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nestadoše mi lajkovi :(
Znam da je sada glupo ispalo. Pisao si tamo, a sada nemaš pristup. I sigurno je mnogo takvih. Mislim da je ipak najbolja opcija dvostruka, sa privatnim i još jednim forumom. I naravno, već rekoh, ne pišite o onome zbog čega bi se kasnije kajali. Vaš identitet, i sve ostalo što tamo objavljujete, je na vašu odgovornost.

Džudi72

Neobaveštena
Član
Mislim da je ipak najbolja opcija dvostruka, sa privatnim i još jednim forumom.

U privatni forum mogu da uđu aktivni članovi, bez obzira na broj postova, a u taj novi forum samo članovi koje uredništvo izabere.

To je moj predlog.

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Samo zavisi o toga šta je cilj privatnog foruma. Ukoliko služi samo zato da "gosti" nemaju pristup onda nema potrebe za bilo kakvim uslovima, registruješ se na forumu i ...tu si ;)

Međutim, po izboru tema i sadržaju istih mislim da je suviše "open". I taj drugi privatni forum koji bi otvorio, kako će se zvati? Još privatniji privatni forum?

I meni je žao zbog @Time ali u nekim slučajevima možemo da napravimo izuzetak i da ubacimo nekoga po internom dogovoru.

Džudi72

Neobaveštena
Član
Taco, taj drugi privatni forum mogao bi da se zove "naš kutak" na primer, improvizujem sada..Mislim da je važniji sadržaj tog foruma. Šta će u njemu da se piše? Ne samo o keksu jer za to već postoji forum. Možda da se tu nađu i privatne slike, lični dnevnici- ko želi da piše, sve ono što ne bismo javno pisali...dajem samo primer. To je neko moje viđenje novog foruma. S tim što ne bi trebalo da se zna ko sve ima tu pristup, da ne bi bilo ljutnje...

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Mislim da je važniji sadržaj tog foruma. Šta će u njemu da se piše?
Slažem se potpuno. Još više me zanima ko će u njemu da piše i koliko tema će da otvori? Privatne slike koje sam imala nameru da objavim već jesam u privatnon albumu. Skripta nam daje mogućnost da biramo ko će videti sadržaj koji objavimo u galeriji i samim tim je besmisleno otvarati još jedno mesto za fotografije. Dnevnik nemam a "naš kutak" je ceo ovaj forum.
Jednostavno, ne kapiram šta ćemo tamo da objavljujemo ali ako mislite da je to dobra ideja meni je OK.

Esmeralda

Novajlija
Član
a zasto jednostavno ne zakljucate cijeli forum za sve, odaberete drustvance pa se lijepo druzite samo sa onima sa kojima zelite:rolleyes:

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Vrlo smo otvoreni prema svakom novom članu i nadam se da se osećate dobrodošlo na ovom forumu. Privatni deo foruma namenjen je slobodnijim postovima a ne ogovaranju drugih članova. Još uvek se dogovaramo povodom uslova korišćenja tog dela kao i sadržaja, tako da je svaka sugestija dobrodošla ne vezano za status člana, bio stari ili novi. :)

Vrh