Prijavite gresku na forumu

Kardelj

Novajlija
Da li Gđi Blejz stižu moje privatne pruke? :unsure:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U editoru za kucanje poruke klikni na prvu ikonicu sa desne strane (zupčanik).

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
A ja umalo nisam napisao pripravnički rad “Kako uneti emotikone u poruke”. :)

Beba

Poznata ličnost
Slušaj sad. Ako sam ja nešto zabrljala povlačim onog čikicu iz prethodnog posta a ako "nisam"...znam da jesam, help my, i nemoj da me stavljaš u temu , onu znaš sa prijavljivanja:genije:
Ja uopšte ne vidim Gđu Blejz, niti u postovima, niti kada sam danas njoj posvetila pesmu pišem njeno ime a ne izlazi dole ime, koje možemo da kliknemo a da ne napišemo do kraja. Pa ili ćeš ti u ŽALBE ili ja :banghead::nailbiting::notworthy:.
Pišem u ovoj temi, a nije adekvatna...zato što znam da uvek "sve dobro uradim":genije:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ništa nisi zabrljala. Ja sam se, naravno, šalio, ali ne isključujem mogućnost da negde škripi sa forumumom. :)
Gđa Blejz, ali i svi drugi, mi normalno izlaze kod spominjanja. Evo i sličice :)
A8AC8BD6-3A68-486C-818B-DFD991FC2116.jpeg

Taca

ona, stara
Mislim da me Beba slučajno bloknula na neki nepoznat način. Ona ne vidi ni kada joj "lajknem" post, ne vidi moje komentare, ne vidi teme koje otvaram...
Kada malo bolje razmislim, ona je srećnica. :D
Pomozimo Bebi da me opet vidi! :)

Beba

Poznata ličnost
Mislim da me Beba slučajno bloknula na neki nepoznat način. Ona ne vidi ni kada joj "lajknem" post, ne vidi moje komentare, ne vidi teme koje otvaram...
Kada malo bolje razmislim, ona je srećnica. :D
Pomozimo Bebi da me opet vidi! :)
Gđo, nemoj puno da razmišljaš...o tome ja odlučujem:). Hvala dušo na apelu:joyful:

Insajder

grrrrr
Stemis, može li da na svakoj temi u postovima stoji i naziv teme ?

ako može. ne bi bilo loše da se postavi, jer kad se brže juri po temama pogubi se evidencija na kojoj se temi nalazi

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Uh, i meni to nedostaje, ali nisam našao opciju za tako nešto. Kad sam na PC-u bacim pogled u adres bar.

Vrh Dno