• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Prijavite gresku na forumu

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ukoliko primetite neku grešku na forumu, molimo Vas da je u ovoj temi prijavite.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
RE: Prijavite gresku

Kada ubacis smajli vodi racuna da postoji razmak izmedju teksta smajlija i sledece reci.
Na primer:
Slucaj kada se smajli nece pojaviti:
:)zdravo
Slucaj kada se smajli prikazuje:
:laugh: zdravo
Kod:
B) zdravo
Kao sto vidis posle dve tacke i reci zdravo ima razmak.

Lazar

Kolonista
Kolonista

ALI meni neće sa leve strane kad kliknem na smajlija to meni neće da nije do browsera.... :laugh: a ovako kad ukucam oce B)

Lazar

Kolonista
Kolonista

Koristim Firefox iiii sredio mi otac dali je do stare verzije sad oće :party:

Lazar

Kolonista
Kolonista

Meni se dešava nešto nzn dali i kod vas:
Dešava se da vidim da neke moje teme i postovi se izbrišu dali znate šta je to ???:russian_roulette:

Lazar

Kolonista
Kolonista

izvini neke teme koje sam ja napisao ili postovi ih nema dali se to vidi i kod vas

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik

Ne znam na koje teme mislis. Sve sto se obrise ide u sekciju Otpad. Napisi o cemu je bilo reci u tim porukama/temama.
Kada je bilo problema sa serverom, na forumu nisu sacuvane poruke u poslednjih 24 sata, ali to je bilo pre nekih 15-ak dana.

Lazar

Kolonista
Kolonista

dali se sećaš teme razne slike i svaštara....[hr]
jaooooj izvini stvarno mi je žao tema je premeštena u fotografije i dizajn zbog čega....izvini stvarno stemis...moja greška...sryyyy

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik

Sve je OK. Važno je da su poruke tu. :thumbsup:
Da bi pregledao svoje poruke i teme, u gornjem meniju ima opcija Linkovi. A u njoj dve opcije: Moje teme i Moje poruke. Kada kliknete na ove linkove, forumska tražilica će pretražiti sve vaše poruke ili teme.
Ova opcija je jako korisna. Koristite je.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
kao sto vidite, forum je dobio novi izgled. Pored toga, skripta je apgrejdovana na najnoviju 1.6 verziju. Ako primetite bilo kakvu gresku, molim vas, ovde je prijavite.
Hvala.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ne znam koji browser koristis, ali kod mene se prikazuje i na Operi 10, Fifefoxu, IE, Google Chrome.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
I kod mene je 3.6.10. Pogledacu kasnije. Ako jos neko ima isti problem neka prijavi ovde.
Problem se javlja kod prikaza foruma na klasican nacin, tj, kada se avatar i podaci o korisniku nalaze sa leve strane od teksta poruke. Kada je forumski prikaz vertikalni onda je sve OK. Pokusacu to da resim.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Verovatno ste primetili da se ponekad javlja greška učitavanja poslednje strane na temama, pogotovo onih koje imaju puno strana, kao što je na primer Kafanče. U pitanju je "bug" za koji još uvek nemam rešenje.
Međutim, imajte na umu da se zapravo na pretposlednjoj stranici nalaze poslednje poruke u toj temi, odnosno ta poslednja stranica nema poruka i zato se i javlja greška.