• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Prijave za urednike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.496
Horoskop
Ovan
Ukoliko želite da budete urednik na forumu u ovoj temi se prijavite.
Da bi ste postali urednik potrebno je da imate najmanje 500 napisanih poruka na forumu i da ste naš član najmanje 6 meseci.
Uz prijavu trebate navesti za koji forum se prijavljujete kao potencijalni urednik. Možete se prijaviti i za uređivanje svih foruma.
U nastavku dajem izvod iz teksta šta su uredničke obaveze:
Urednik/Moderator ima obavezu da redovno posećuje forum. To ne znači da treba non-stop visiti na forumu, ali je poželjno da barem jednom dnevno poseti forum.
Kao moderator foruma imate obavezu da poštujete Pravila ponašanja, čime ćete davati primer ostalim članovima foruma.

Pored standardnih opcija koje imaju i svi ostali članovi, moderator može da spaja i razdvaja teme, postavljanja ih top, briše, premešta , zatvara i otvara teme za diskusiju, može da vrši izmenu u tekstu poruke , uređuje korisničke profile drugih članova ukoliko krše pravila ponašanja, dodaje upozorenja članovima i da ih banuje (omogućeno samo Glavnim urednicima).
Sve navedene opcije koristite isključivo radi poštovanja Pravila ponašanja i normalnog funkcionisanja foruma. Nemojte svoja ovlašćenja koristiti da biste demonstrirali silu.

Budite strpljivi, nemojte naprasno reagovati. Pomažite članovima, jer ima mnogo onih koji neznaju ili nemaju iskustva na forumima. Uputite ih na Pravila ponašanja, Česta pitanja, Pomoć u korišćenju foruma. Dobronamerno ih upozorite na kršenje pravila. Nemojte da se ponašate arogantno i prepotentno, budite ljubazni i skromni. Ako ste moderator, ne znači da ste najpametniji ili uvek u pravu. Razmislite kako da postupite. Konsultujte se sa drugim moderatorima foruma ili administratorima.
Na kraju da dodam da je posao urednika volonterski, ne plaća se, jer forum nema sredstava za tako nešto. Ukoliko do sada niste uređivali forum, ne znači da to nećete naučiti. Postoji uputstvo kako i šta raditi, a za sva ostala pitanja sam tu da pomognem.

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.718
Horoskop
Devica
Da li spamerka moze da se prijavi? :D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.496
Horoskop
Ovan
Naravno. :) Ali nemamo spam sekciju, želiš li neku drugu(e)?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.496
Horoskop
Ovan
Neće niko, m? :) E pa ne bih ni ja! :p

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Bože pomozi mu....:laugh:

Marjan

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
15.01.2012.
Broj reagovanja
61
Horoskop
Vaga
Bože, pomozi mu, ne zna šta radi :laugh:

Marjan

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
15.01.2012.
Broj reagovanja
61
Horoskop
Vaga
Hvala još jednom, Sale :)
Ostavio si hiljade članova na milost i nemilost meni :D

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Ajde Marjane, nije to toliki bauk, kad ja od 63.g. mogu da skontam stvari, možeš vala i Ti....:)
Evo, cmok, cmok, cmok za početak..... :D

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.718
Horoskop
Devica
ja bih da se prijavim tipa za muziku.... nijesam imala internet ovih par dana da bih se javila hehe

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.496
Horoskop
Ovan
Njavice, pa zašto odmah ne kažeš, trebaju nam urednici za svaki forum. :)
Evo, postala si muzički urednik! :)

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
pa kreni Njavice!!!!!!!:thumbsup:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.496
Horoskop
Ovan
anuška je postala urednik u svim sekcijama. Čestitam joj, zaslužila je! :)

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
anuška bravo.... stvarno si zaslužila.... bravo devojko....:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.496
Horoskop
Ovan
Džudi72 je postala urednik (super moderator) i tako se pridružila Njavici, Anuški i meni u, kobajagi, uređivanju foruma. U stvari, ja se više osećam kao čistačica i domar. :D A naravno, svi ga mi svojim pisanjem i ponašanjem uređujemo. :thumbsup:

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Dobro došla u tim DŽudi.
5.jpg

Status