• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Prestanak rada foruma

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.910
Horoskop
Lav
Imam jednu, možda neizvodljivu ideju..

@Stemis šta misliš o ovome

https://help.forumotion.com

To je besplatna platforma za forume. Na toj platformi mora da se brišu stare teme, neispravni linkovi sa YT...Inače, funkcioniše odlično.

Zaista mi je žao da izgubim kontakt sa vama. :(

Mogu da ga otvorim- da to bude novi Ćaskanja forum..i naravno da pošaljem svima link.

Imao bi iste podforume kao ovde..

Ne znam, samo glasno razmišljam..

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
116
Horoskop
Škorpija

To je besplatna platforma za forume. Na toj platformi mora da se brišu stare teme, neispravni linkovi sa YT...Inače, funkcioniše odlično.

Mogu da ga otvorim- da to bude novi Ćaskanja forum..i naravno da pošaljem svima link.

Ne bi bilo lose.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.885
Horoskop
Lav
Imala sam 22 godine kada sam postala Caskalica. Iako retko stizem da dolazim, jos redje da pisem, obavezno pogledam istoriju starih poruka, jer je ovo mesto kao vremeplov. Dugo sam ga zvala mojom virtuelnom kucom. Posle toliko godina, toliko reci ispisanih, to zaista jeste.
Volela bih da postoji tehnicka mogucnost sacuvati sve te stvari, ali sam svesna da je nemoguce. Svakako secanje na divna isksutva, sjajne sagovornike, hiljade ispricanih tema i rasprava, se ne moze izbrisati. Neke od vas sam i licno upoznala, sto mi je izuzetno drago. Slike sa tih susreta i dan danas cuvam.

Za kraj sto bi moji sugradjani rekli: It's been an honor...🥲

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.737
Horoskop
Ribe

Zanimljiva ideja!

Naravno mora biti zanimljiva i Stemisu :)

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.057
Horoskop
Ovan

Dzudić ovo je super ideja :thumbsup:

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.910
Horoskop
Lav
Nemam ništa protiv, osim da se ne koristi postojeće ime foruma.

OK, to nije problem. :)

Možda da se zove "Kutak za pričalice" ili "Kutak za slobodni trenutak" ?

Nisam još ništa napravila..ovde ću staviti link.

Mislim da u početku bude manji broj podforuma..i prva tema da bude Dogovor-oko dizajna i svega na budućem forumu.

Ako neko drugi želi neka otvori-napravi forum..ovako ispadam napadna..a želela bih da se svi lepo slažemo.

I neko će morati da bude admin, ne zbog funkcije već zbog podešavanja foruma-kreiranja podforuma i sl..

Takođe, sve treba da bude gotovo pre 1.12. kako bismo samo prešli tamo..

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
116
Horoskop
Škorpija
OK, to nije problem. :)

Možda da se zove "Kutak za pričalice" ili "Kutak za slobodni trenutak" ?

Nisam još ništa napravila..ovde ću staviti link.

Mislim da u početku bude manji broj podforuma..i prva tema da bude Dogovor-oko dizajna i svega na budućem forumu.

Ako neko drugi želi neka otvori-napravi forum..ovako ispadam napadna..a želela bih da se svi lepo slažemo.

I neko će morati da bude admin, ne zbog funkcije već zbog podešavanja foruma-kreiranja podforuma i sl..

Takođe, sve treba da bude gotovo pre 1.12. kako bismo samo prešli tamo..
Mislim da bi to ipak trebao biti neko od starijih clanova,jer su vise upuceni u rad foruma.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.910
Horoskop
Lav
Razmišljam o ovom našem forumu i o mogućnosti za otvaranje tog nekog foruma na free platformi.

Koliko nas bi pisalo tamo? Ovaj forum ne može da zameni neki nov..ovde su sve naše uspomene.. Čuvam fotke sa jednog druženja forumaša.

Da li da ga otvorim večeras ili tokom sutrašnjeg dana? Ili je bolje da razmenimo mejl adrese- ili ko želi i Fejsbuk profile..

Nicky

oćem, nećem
Urednik
Učlanjen(a)
25.06.2013.
Broj reagovanja
633
Horoskop
Škorpija
ne mogu da vas gledim tako žalosne, so tim ćemo da ćeramo dalje sa ovim lepim i slatkim forumom,
ALI, pod jednim uslovom:
oĆem da viđem mLogo novih tema i poruka inače ću da vas banujem sve :D

forum ostaje još godina dana ođe di je, sledeće zasedanje je zakazano za 01.12.2023.
živi bili i da vas vidim sada na delu.

Vrh Dno