• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Predstavite se...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Pozdrav! 😊

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Nedeljnik nalog sam ja otvorio nakon sto su nam odobrili da objavljujemo vesti sa njihovog portala. S obzirom da je u pitanju rss bot, smatrao sam da takav nalog ne treba da ima profil.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Saće da ukapira da sam neozbiljni član ozbiljnog foruma 😢

Poljoprivrednik

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
24.01.2021.
Broj reagovanja
216
Horoskop
Blizanci
Nikola Jovanović iz Rakovca blizu Novog Sada i Sremske Kamenice bavim se poljoprivredom imam njive,sadim krompir,voće, povrće.....

Imam sina Jovana i ženu Bojanu.

Ela

Novajlija
Učlanjen(a)
31.08.2021.
Broj reagovanja
12
Horoskop
Rak
Pozdrav svima...
Svratila da vidim jesu li forumi sto su nekad bili.
Al izgleda da nisu, ili je do mene.
Forumas sa duuugim stazom(al priznajem, davno bese)a ne mogu smajlice da nadjem(sad bi ovde bio onaj stidljivko, zamislite da je tu).

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Dobrodošla Ela. :)
Ništa više nije kao što je nekada bilo. Ali to ne znači da je lošije.Ali svakako daleko manje popularni nego nekada (konkretno ovaj forum). Smajlići se kriju iza tri tačke u editoru, a možeš koristi i smajlije sa telefona, ukoliko se sa njega javljaš. :)

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Pozdrav svima..
Pozdrav Ela. ❤️
Ne znam za druge forume ali ovo je lepo i mirno mesto malog, maleckog kruga ljudi. Nešto kao kafić u kimšiluku gde piješ jutarnju kafu sa njuškicama iz kraja. 😂
Nadam se da ćeš i ti steći naviku da svraćaš i da ćeš uživati u neobaveznim razgovorima (temama) sa nama.
Ako treba neka pomoć oko korišćenja foruma, svi smo tu (kao nekadaaaa ).😂
PS meni ne rade tri tačke, koristim smajlije sa fona. Urednik neće da mi popravi forum. 😎

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Dobrodošla Ela :) Nadam se da ćeš na ovom našem malom, ali prijatnom forumu pronaći teme koje te zanimaju.
Piši i na ozbiljnim i neozbiljnim temama.
Raduje me što je došla još jedna ćaskalica :)

Ela

Novajlija
Učlanjen(a)
31.08.2021.
Broj reagovanja
12
Horoskop
Rak
Hvala svima na dobrodoslici!
Jedva cekam da se ukljucim kako treba, malo sam sad preokupirana pocetkom skolske godine.
Nesnadjena, verovatno kao i ostali roditelji, u ovom haosu.
Kod nas je tek posebna prica, jer osim aktuelnog problema - redovna ili online nastava, imamo i problema sa skolom kao zgradom uopste.
Puno pozdravljam sve vas i unapred se radujem druzenju!

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Dobro došao! :)

Vrh Dno