• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Predlažem da član dobije Specijalni ili Vip status

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kao što sam najavio, evo teme za predloge. Svi možete da predlažete, nakon predloga drugi mogu dati i svoje mišljenje o predlogu, a na Uredništvu je da odluči. Molim da dobro razmislite pre nego što nekoga predložite, budite objektivni i ako možete, obrazložite predlog.
Takođe, najljubaznije molim članove koji na osnovu predloga ne budu odmah unapređeni da se ne ljute i nek imaju razumevanja i strpljenja, jer će se njihova aktivnost na forumu kad - tad isplatiti, pitanje je samo vremena. :)

Džudi72

Neobaveštena
Domorodac
Predlažem i ja člana Karudijan. Aktivan je član, otvara nove teme, sa svima ima lepu komunikaciju.:)

Jova

Suspendovan nalog
Slazem se sa ostalima i predlazem da @Karudijan dobije neki veci status na Forumu.Neka glavni urednik odluci sta treba da mu dodeli...Svejedno koji je status u pitanju mislim da je do sada sa otvaranjem raznih novih zanimljivih tema dao dovoljno svoj doprinos da bi bio unapredjen...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Primljeno k znanju, čeka se da spora birokratija donese rešenje. U međuvremenu će se o tome raspravljati i na savetu džedaja. ;)

Jova

Suspendovan nalog
Predlazem da clan Foruma @Matilda dobije neki veci Status na Forumu.
Razlog: Mnogo mi se svidela njena poruka u temi "Zanimanje:domacica"
Glavni urednik neka odluci Sta...Gde...Kada i Kako treba da uradi...:D

Matilda

Suspendovan nalog
Naravno a se ne ljutim, bilo bi nepravedno prema drugim članovima koji imaju daleko više unosa. Ipak sam novajlija bez obzira na datum registracije. Konačno, važno je učestvovati. Postom sam želela izraziti zahvalnost što i ovoga puta činim. :)

ushljokana ribizla

Zvezdica
Kolonista
znammm, strashno sam bezobrazna :(
trudicu se da virkam cesce :)

o da, mislim da je bilo vreme. samo jos da pisem cesce bilo bi super :D
danima se kanim da pisem ako mi verujes, imam brdo tema na pameti, i nista ne radim.. zlo.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ti postade VIP, a Karudijan više nije. Pazi da se ne ušljokaš kada nas počastiš za VIP ložu. :D
Specijalni i VIP statusi nisu trajni, koga nema, ne može imati takav status.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.