• Dobrodošli na Ćaskanja. Ćaskanja forum je Internet zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Opuštena atmosfera i dobra zabava je ono po čemu smo prepoznatljivi. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija, tema... Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se ili se prijavite sa Vašim nalozima na društvenim mrežama. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. Pridružite nam se!

Pravilne vježbe prema građi tjela

Beba

Domorodac
Domorodac
Postoji još nešto što sam htela da vam kažem. Retko me boli glava, hvala Bogu baš retko ali kada me zaboli uradim sledeće:

Stavim ćebe na sred sobe, počnem sa vežbama i to onim agresivnijim...glavobolja nestane kao rukom odneta. Naravno to je cirkulacija uradila, vežbe su je ubrzale . Preporučujem vam to i uspešno samo uz prave vežbe.

Beba

Domorodac
Domorodac
Legneš na ledja, polako noge gore pa preko glave i sve dok prstići ne osete pod!
images (38).jpg
Šakama obuhvatih potiljak, noga jedna dkupljena druga ispružena i naizmenično dodiruješ suprotan lakat i privučeš koleno ispružene noge.
slika-4-trbusnjaci.jpg
Sve vežbe sa loptom
images (37).jpg