Pošalji mi razglednicu

Beba

Poznata ličnost
Iz dubine duše bih volela da mi neko pošalje razglednicu, nema veze odakle...ali naravno ne da ih ja podsećam!
To je jasno zar ne:genije:

Beba

Poznata ličnost
Eto, ne dobih razglednicu iz Bečkereka, možeš misliti otićiću ću tamo i videti ga...znala sam da je bilo ono samo da se ko lala "nadje u divanu":laugh:

Taca

ona, stara
Trebala letos da idem ali otpao plan...sinoć sam prošla blizu Bečkereka, išla sam u Zmajevo...i nisam slikala. Ispraviću valjda jednom.

Taca

ona, stara
Wooow...neki suton, lep trenutak, leto, rasveta. Nisam nikada bila u Zrenjaninu :( Šta je ova bordo zgrada? A ovo levo je neki zamak? Most me podseća na Železnički most u Beogradu samo što je manji. Izgleda da je lepo gradić! <3:thumbsup:

helsing

Poznata ličnost

Bebo, puno pozdrava iz Igala. Evo mazem se blatom i prelepo mi je. Osecam se ko krmak :)
ps. ako mozes posalji mi post net-om 500e planiram da skocim do Budve i produzim odmor.

Beba

Poznata ličnost
Izvini @helsing nisam videla, landrala sam po voćnjaku, nadam se da si još tamo...kinta...niki problem, skros te razumem i ja bih se snalazila:p
To što si se osećao kao krmak je super...jer nadam se da ćeš se posle toga osećati kao car:)
Eee...javi da li si dobio nebih da ti kvarim ugođaj:kul:
Hvala na slici...i "poverenju":zbunjen::banghead::thumbsdown:

Vrh Dno