Porodicu čine i deca...

Beba

Poznata ličnost
Član
Dopis roditeljima

- Nemojte sa mnom na silu. To me uči da se jedino sila uvažava. Radije ću reagovati na savet
- Nemojte obećavati. Možda nećete moći održati obećanje, pa ću izgubiti poverenje u vas.
- Nemojte da se osecam manjim nego što jesam. Zbog toga ću glumiti da sam ‘veliki’.
- Nemojte umesto mene činiti stvari koje mogu učiniti sam. Zbog toga se osecam kao beba, a mogao bih vas početi dozivljavati kao sluge.
- Nemojte da moje loše navike obuzmu svu vašu pažnju. To me samo ohrabruje da nastavim.
- Nemojte me ispravljati pred drugima. Biću mnogo pažljiviji ako sa mnom razgovarate tiho i nasamo.
- Nemojte o mom ponašanju razgovarati za vreme svadje. Ne znam zasto onda slabo čujem, a i nisam sklon saradnji. U redu je da se preduzmu potrebne mere, ali diskusiju odložite za kasnije.
- Nemojte mi držati pridike. Iznenadili biste se kako dobro znam sta je pravo, a šta krivo.
- Nemojte stalno prigovarati. Ako to budete radili, moraću se početi praviti gluv.
- Nemojte zahtevati objasnjenje za moje ponasanje. Ponekad zbilja ne znam zašto sam nešto učinio.
- Ne precenjujte moje ponašanje. Lako me je zastrašiti, pa počnem lagati.
- Nemojte zaboraviti da volim eksperimentsati. Ja iz toga učim, pa vas molim da budete strpljivi.
- Nemojte me štititi od posledica. Moram učiti na iskustvu.
- Ne odbijajte me kad tražim odgovore na normalna pitanja. Ako me odbijete, videćete da ću prestati ispitivati, a informacije ću tražiti negde drugde.
- Nemojte mi govoriti da ste idealni i nepogrešivi. S takvima je teško živeti.

Beba

Poznata ličnost
Član
Kiša
Kišo, mati
Blagodati!
Padaj, padaj,
Prah utoli,
Daj života,
Gori, doli.

Kišo, mati
Blagodati!
Pokvasi mi
Cveće milo
Ne bi li jošte
Lepše bilo.

Kišo, mati
Blagodati!
I potok te
Čeka viti,
Pa će bolje
Žuboriti.
527375_354866687936016_1686469624_n.jpg

Beba

Poznata ličnost
Član
11954780_941922932512726_2726885969724313117_n.jpg "Kad su malena, deca su naš ukras. Svugde ih nosimo, radosno i ponosno pokazujemo.
Kada odrastu bilo bi lepo da smo i mi njihov ukras.
Da budu zahvalni, radosni, te da nas ponosno pokazuju radi svega onoga što smo im davali kroz život i usađivali.
Za jednog roditelja to je definitivno sreća nad srećama."

Beba

Poznata ličnost
Član
...Kao zrno maka, stavio me tata, mami ispod srca i ja sam rasla...Rodila me mama, smejao se tata i ja sam rasla...Cuvala me braca, milovala seka i ja sam porasla...💕

49601329_2709510485941251_181194912052543488_n.jpg

Beba

Poznata ličnost
Član
Htedoh da postavim neku pesmu , otvorim YT i odmah iskočio čitav red PEPA PRASE, za one koji ne znaju dečiji crtani. Eto šta sam radila čitavu ovu nedelju u tom Sremu.

Vrh