• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Pomesao skupstinu sa emisijom

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
Trnavčević zasmejao poslanike: Pomešao Skupštinu sa TV emisijom
Predsedavajući Skupštine Srbije Zaharije Trnavčević nakon burne rasprave odlučio je da uzme reč, ali je pritom napravio lapsus.
news_96786.jpg

Burna rasprava prvog dana Skupštine zasenila je izbor predsednika Parlamenta. Pale su teške reči, uvrede, ali je bilo i smeha.
Predsedavajući, najstariji poslanik Zaharije Trnavčević je na kraju rasprave odlučio da da svoje mišljenje, ali je pritom napravio slučajnu grešku.
Obraćajući se poslanicima rekao je:
-"Na početku ove emisije..."
Usledio je smeh u sali, pa su se tako smirile strasti koje su od jutros "potresale" Dom Narodne Skupštine.
Izvor smedia
Ajao:zbunjen:,sta njega tera da se mlati sa tim..​

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.395
Horoskop
Ovan
:roflmao:
Ne znam šta ga tera, ali sam se slatko smejao čitajući ovo.

Vrh Dno