• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Polažete li nekome račune?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Sve je jasno, da li postoji neko u vašem životu kome voljno ili nevoljno polažete račune? Roditelji, bračni drug, dečko / devojka, prijatelji, deca....???

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Ako komentarišem demolarisaću ostale koji bi eventualno da odgovore 🙄😂

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
I kakav koeficijent imaš? Jesi u minusu, plusu, plaćaš li porez sam sebi (da se i ja dozaknem poreza ko predsednički kandidati u amerikama), oće biti trinesta plata....? 😎

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.102
Horoskop
Ovan
Tacki sve to što si nabrojala a stanje je haotično :zbunjen: :laugh:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Vazda su zene bile dobre racunovodje.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Ne mogu da kažem da ikome polažem račune. Ne vidim ni razlog što bih. Ali, recimo u dobrim odnosima koje gajim sa bliskim osobama, pogotovo sa kojima imam svakodnevni kontakt (mama, muž, deca, pa i neke kolege -šef :D), trudim se da budemo upoznati sa međusobnim planovima, željam, potrebama. To nije polaganje računa ako zovem muža i kažem da neću doći pravo kući jer idem na kafu sa drugaricom, to je stvar normalnog odnosa i poštovanja, da recimo ruča ako je gladan, a ne da me čeka, jer izvesno neću doći brzo. Ili da se ne brinu gde sam. To tražim od drugih. A to važi za sve. Polaganje računa mi nekako zvuči kao neki strah od nečega, ali lepo vaspitanje i uvažavanje nekoga sa kim deliš vreme je sasvim druga stvar.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Ne polažem račune- dogovaram se..živim sa majkom i o svemu se dogovaramo, od finansija do toga šta će sutra da se kuva..

Ne bih ovo nazvala polaganje računa...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Više sam mislila na otvorenost, razgovor, ono kada deliš svoja razmišljanja, strahove sa nekim, kada imaš nekoga kome sve govoriš... možda je polaganje računa posprdan izraz ali odnosi se na apsolutnu iskrenost prema nekome...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Apsolutna iskrenost prema nekome? Pa ja ni prema sebi ponekad nisam apsolutno iskren. :sour:

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Kaže Perhan u Domu za vešanje “Ovo me Bog kažnjava jer sam lagao sam sebe!“ 😊

Vrh Dno