Pokloni

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
980
Horoskop
Strelac
Kako je vreme krsnih slava i praznika pred nama, postavlja se pitanja šta kupiti kada krenete u goste a da to nije vino za domaćina i cveće za domaćicu. Budite originalni i darujte im nešto korisno i lepo. Izdvojili smo za vas nekoliko poklona koje možete poneti na slavu.

SLAVLJE - Prilikom izbora poklona za slavlje, ne morate se ograničiti onim standardnim šablonima.

Dovoljno je da pomislite šta bi vama prijalo da dobijete pa u skladu sa tim birajte. Ukoliko poznajete svoje domaćine, pokušajte da se dosetite sitnica koje im nedostaju i koje bi mogle dodatno da oplemene njihov dom.

Dobra stvar oko kupovine za slavlja uoči novogodišnjih praznika je to što su radnje već počele da nude robu na sniženju tako da vredi iskoristiti i to. Pažljivo proverite gde su popusti.
www.24.sata.rs
O snizenjima na nasim prostorima ima se sta reci,negativno naravno.
Zanima me: Da li ste od onih koji nose uobicajeno,pice,kafu eventualno cvece za domacicu ili se trudite da budete originalni i ponesete nesto nesvakidasnje ?

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
Posto mi je sad bila slava,evo iz prve ruke..stvarno sam nadobijala svakojakih gluposti,solja i casa imam dovoljno da bih mogla svoj stand da otvorim i mislim da bas preterujemo s tim.Obicno kad idem kod komsija,ili ne tako bliskih prijatelja nosim pice ,kafu i cvece,sa rodbinom se obicno dogovorim,recimo nadjemo se i dogovorimo,posto smo bliski sta joj treba ili bi volela da dobije za slavu i obicno je to nesto iz kucnog asortimana,eto moja snaja je rekla da bi joj dobro dosao onaj silikonski kalup za kuglof,te sam joj to i kupila.druga je sasvim prica sa familijom mog muza ,tamo niti pitam niti smem da protestvujem..najgore mi je to sto se sada uobicajilo da domacica dobije na poklon i nesto iz asortimana kolaca gosce,eee tu je pravo takmicenje,koja ce sta da napravi,koji novi recept,a ushicenje donetim pod obavezno.najgore mi je posle sto i ja moram da pravim nesto,i na zivim sam mukama da ne napravim neku glupost..

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.697
Horoskop
Lav
Ja sam sa te strane vrlo dosadna i nosim uvek uobicajeno, manje vise to je pice, kafa i evetnualno one tipicne soljice ili nesto na tu foru...Svesna sam da to nije originalno, i sto kaze Zlocestica, radnju mogu da otvorim sa tim ( mada mene mama tesi pa kaze: ceri kad se budes udavala bar ti escajga i soljica nece faliti :D ).
Ali na kraju krajeva sta covek da kupi u takvim prilikama ( ako izuzmemo izuzetno bliske ljude, sa kojima se covek moze i dogovoriti i bez ustezanja pitati sta zelis )? E da, jedino sto ne koristim su one kese ``domacine srecna slava``, moram priznati da sam alergicna na njih i kosa mi se dize na glavi kad vidim kako svi po defaultu to donose.

titan75

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
05.01.2012.
Broj reagovanja
11
Horoskop
Ovan
nekad samim prisustvom na slavlju nekoga ko te iskrenmo voli i ceni mnogo vise znaci nego sam poklon:)

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
nosim iskljucivo vino, kafu i cokolade.......sve ostalo mi deluje kao totalna glupost........jedno vreme smo zapisivali od koga smo koji poklon dobili da se ne bi desilo ...da.. kad odemo kod nekog na slavu... odnesemo ono sto smo od tih ljudi dobili.....

mi slavimo dve slave i jednu bogomolju.........sto znaci....od 15 porodica...koje dolaze kod nas....3 puta godisnje po soljice ili kakve vec gluposti...pa vi vididite.........koliko je to soljica...piksli....vatrostalnih cinija i sl.........tako da je tome moralo da se stane na put

a ovo za pravljenje kolaca.............od moje majke to nikad ne bi docekali.......nju mrzi i ovako da sprema.....obicno kupujemo torte...ali za nas...ne za druge....

Skitnica

Fatal woman
Starosedelac
Učlanjen(a)
13.11.2011.
Broj reagovanja
875
Horoskop
Ribe
Sto se tice poklona, meni je uvek bio najveci problem kupiti muskarcu poklon.Posebno, ako ne pije, ne pusi...:zbunjen:
Pa sedam dana pre kidam zivce i razmisljam sta bi kupila.I onda kupim veliku cokoladu ili bonbonjeru i nesto od muske kozmetike:kul: .A najveci problem mi stvara od tetke sin :ljut:...On samo voli pare... :cautious:

Ivana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Broj reagovanja
74
Sto se tice poklona, meni je uvek bio najveci problem kupiti muskarcu poklon.Posebno, ako ne pije, ne pusi...:zbunjen:
Pa sedam dana pre kidam zivce i razmisljam sta bi kupila.I onda kupim veliku cokoladu ili bonbonjeru i nesto od muske kozmetike:kul: .A najveci problem mi stvara od tetke sin :ljut:...On samo voli pare... :cautious:

I ja imam isti problem kada je reč o muškarcima, a imam mnogo braće. I meni bi dobro došao neki predlog za poklon.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
evo resenjaaaa:laugh:...za drage i voljene muske nadjite lep,seksi,ako ima neku duhovitu aplikaciju ili natpis,jos bolje,donji ves..bitno je da uzmete velicinu koja mu je potaman,da mu leeepo stoji:rolleyes:...za rodjake,bracu i sl,bilo sta od kozmetike..to im uvek treba,pogotovo ako je nesto malo bolje..

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
A ako želite neki skupoceniji poklon, tehnika (nešto za telefon ili komp) je uvek lep poklon za muškarca. Barem za mene.

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.278
Horoskop
Vodolija
Ja sam moje muske uvek pitala sta im treba... A cu ja da se mucim i zlopatim pa kupim pogresno. :D A sto Stemis rece nesto od tehnike uvek prolazi.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
meni je to slaba strana,pa izbegavam:oops:..garant bih kupila nesto sto ne treba,pa bi trcali da zamene..a onda bih se jos gore osecala..

Ivana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Broj reagovanja
74
Meni je problem to što se ja sama u tehniku ne razumem preterano, a još manje znam šta od toga oni već imaju, pa da im ne kupim ili nešto što ih ne zanima ili im ne treba, ili nešto što već imaju:(

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.278
Horoskop
Vodolija
Pitas... 'nako u prolazu jedno mesec dana pre rodjendana ili vec koja je prigoda u pitanju, brzo zapises da ne zaboravis :D i problem resen. :)

Ivana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Broj reagovanja
74
Đavola, pametni su oni...provalili bi me

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
980
Horoskop
Strelac
Uglavnom znam sta vole,sta im treba i to im kupim. Uvek budu zadovoljni.Moraju :D

Vrh Dno