• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Poklon za 8. mart

BlackFlower

Novajlija
Učlanjen(a)
04.03.2022.
Broj reagovanja
6
Horoskop
Ribe
Cudi me da nema ove teme na forumu a blizi se Dan zena. Ne zelim da ova tema predje u diskusiju tipa, "Svaki dan treba da bude Dan zena" ili "Zene hoce ravnopravnost, Dan zena treba da se ukine", samo zelim da se diskutuje o originalnim poklonima za ovaj praznik. Tako da, mozete da napisete koji je najlepsi poklon koji ste dobili za 8. mart, najgori poklon, sta mislite da treba pokloniti osobi koja vam se dopada, i slicno.

Ja konkretno planiram da poklonim jednoj dragoj osobi knjigu. Samo knjigu, bez cveta. Sta mislite?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Mislim da je svaki poklon odličan i prikladan ako je od srca.
Nisam prava osoba da savetujem u vezi osmomartovskih poklona, praktikujem samo simbolične poklone tipa cveće i čestitka.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Knjiga+cvet je divan poklon. Ili parfem+cvet.

Za osmi mart sam dobijala različite poklone :)

Na poslu skraćeno radno vreme, cvet, novac, i išlo se kolektivno na večeru..a jedne godine smo dobili i parfeme.

U dugogodišnjoj vezi dobijala sam cveće+knjigu.

Od komšija sam dobijala čokoladu+saksiju sa cvećem:)

Imam i jednu anegdotu vezanu za osmi mart ali neću da kvarim temu.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Pa što se tiče 8. marta, moja žena je imala tu nesreću da se uda za čo'eka, koji pored brojnih mana, ima i tu manu da se rodio 8.marta.... pa smo stoga postigli džentlemenski dogovor da tog dana niko nikome ništa ne poklanja. Nego mi lepo otidnemo na ručak u neki restoran i tako obeležimo moj rođendan i njen dan žena... šta ćeš, kad se svake godine padnu na isti dan!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Super, sviđa mi se taj dogovor. Vodite i mene, meni je rođ 15. marta i ne zakeram oko klope. 😍😂

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Odlično što ne zakeraš, pošto mi idemo u veganski retoran. Ja obično za predjelo naručim potaž od kelja a za glavno jelo ćevape od cvekle i barenu čičoku a žena uzme mus od leblebija i punjeni grašak. Uvek se prejedemo, jedva se posle odvučemo do kuće...

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Samo majci kupim poklon: cveće u saksiji, flaša posebnog vina ili neki posebni slatkiš. Drugim ženama u okruženju samo čestitam.

Vrh Dno