• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Pogledajte iglo napravljen od ambalaže za mleko

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Danijel Grej sagradio je iglo od ambalaže za mleko kako bi u njemu sa devojkom provodio romantične trenutke.

302198iglo2f.jpg

Novozelanđanin Danijel je pronašao genijalan način da se zabavi i napravi sklonište od niskih temperatura dok boravi u Kanadi.

Ceo projekat je započet još u oktobru kada je njegova devojka u Edmontonu počela da sakuplja ambalažu od mleka, koju je zatim oprala i napunila obojenom vodom.

302199iglof.jpg

Sam posao oko izgradnje objekta u dvorištu kuće trajao je pet dana, a Danijel nije odustajao ni kada je temperatura pala na 30 stepeni ispod nule.

- Mislio sam da ću uzeti cigle od leda i samo ih nabacati kako bih napravio iglo, ali video sam da je mnogo teže nego što sam zamišljao - izjavio je Danijel Grej.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Z...gledajte-iglo-napravljen-od-ambalaze-za-mleko

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.294
Horoskop
Ovan
Nije imao pametnija posla. Mislim, u redu je, devojka je dirnuta, ali ne tamo gde bi trebalo. ;)

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
Dragi moj, na -30 ?:D

Stemis

Prinudni upravnik