• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Pobegao mi je bus

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
Da li vam se nekada dogodilo da vam pobegne bus ili tramvaj, voz...? I meni je. Ali se pitam zašto se samo nama događa da nam pobegne, dok se u drugim zemljama zakasni na bus. :rolleyes:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
699
Horoskop
Vodolija
Pa lepo je moj deda jednom to opisao "ja sam tri minuta yakasnio, a on je dva pozurio'' :laugh:
Bas mi nedostaje moj deda!

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.752
Horoskop
Lav
Dešavalo se da mi pobegne tramvaj ili bus, i ne mogu da trčim i neću.

Ali, nije to ništa..jedan moj dalji rođak, prijatelj je doživeo da mu pobegne avion za Toronto!!!:D:D:D:D:D

Čovek čitao novine, nije čuo ni prvi, drugi, treći poziv za putnike..odoše koferi u Kanadu, on ostade u Beogradu..beše to davno, ali je anegdota koja se i dan danas prepričava.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
Možda me niste dobro razumele, suština moje priče je da mi praktično izrazom da nam je pobegao autobus, svoje kašnjenje, uglavnom, prevacujemo na teret drugoga.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
699
Horoskop
Vodolija
Pa jesam razumela... ja ti zato kazem kako je moj pokojni deda formulisao kasnjenje od 5 minuta o_O

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
Znam da si ti razumela. :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.861
Horoskop
Lav
Meni se to ne dešava iz prostog razloga što ja bežim od buseva kad god mogu. :genije: A često im ne pobegnem.:D

Vidite sve je stvar ugla iz kog posmatrate stvari. :laugh:

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.683
Horoskop
Devica
e bogme stigla sam ga jutros! vidim ga kako nailazi iz jednog autobusa, izlazim i trkom ka njemu, i cika staje i otvara mi vrata! :D

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.256
Horoskop
Ovan
I meni nekada pobegne, pa neka, stignem ja njega i prestignem taksijem. Pa onda i baš ne može da se pohvali da je pobegao...
Kako da zakasnim na bus, navila mobilni, zvonio, spremila se lagano, našminkala pažljivo i onda, naravno da je pobegao!

Vrh Dno