Plata

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lujka

Suspendovan nalog
Član od
15.09.2009
Reakcije
1.278
Horoskop
Vodolija
Skupstinskog poslanika zove kum iz zavicaja da pita ima li posla za njegovog malog tu u BG-u:
- 'De si kume, sta ima?
- Evo nista kume, zivi se, radi se, sve po malo. Kako si mi ti?
- Ja evo dobro nego me ovaj moj mali brine. Znas da mu skola nikad nije isla od ruke, uvek je vukao jedinice, ma ni tu srednju nije zavrsio... pa sam razmisljao dal' bre imas tu neki poslic za njega u Vladi Srbije, da ne dangubi po ceo dan?
- Kako da nema, mora za kuma da ima, uvek! Zaposlicu ga da mi bude pomocnik, 3500 eura plata, sluzbeni auto, telefon, boli ga uvo.
- Jao kume, nemoj! Mnogo je to, sta ce njemu toliki novac? Pomahnitace, znas da je problematican. Daj nesto razumnije...
- Dobro kume, razumem. Neka bude asistent moje sekretarice. Plata 1500 eura, nema kola al' dobice dobar telefon, racun uvek placen, moze i Ameriku da zove, sta ga briga !
- Nemoj da se ljutis kume, ali i to je mnogo, nije ti on za tol'ke pare, skliznuce na neku stranputicu. Daj ako ima neki normalan posao za 200-300 evrica pa da mora malo da razmislja i da se pomuci, ima li tako sta!?
- E jebi ga kume...... Za to mu treba fakultet....

beauty

Poznata ličnost
Starosedelac
Član od
19.10.2010
Reakcije
14
Zamisljam jednu veliku vatru i u njoj celu ovu druzinu koja nas je potopila u beznadje.....kako bi to lepa lomacica bila!

...ako je ovo govor mrznje, neka dobijem opomenu, nije mi zao! :laugh:

saska

penelopa
Starosedelac
Član od
21.04.2010
Reakcije
658
nije,ziva istina..

profa63

Poznata ličnost
Član od
14.07.2010
Reakcije
2
Horoskop
Devica
beauty' pid='54519' dateline='1298917112 je napisao(la):
Zamisljam jednu veliku vatru i u njoj celu ovu druzinu koja nas je potopila u beznadje.....kako bi to lepa lomacica bila!

...ako je ovo govor mrznje, neka dobijem opomenu, nije mi zao! :laugh:
Moja majka se zvala Branka. A neko rece:"Nada je majka svih budala." Zasto se ja onda osecam kao da me Nada rodila?
Mozda im treba prvo oduzeti imovinu, licnu i onu koju su posejali po familiji i inostranstvu. Lomacica, hm, mozda bi se zamerili sa onima sto stite prirodu?

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Član od
27.10.2010
Reakcije
2.926
Horoskop
Blizanci
Ima dosta panjeva oko reka...baš bi bila lepa vatrica...

Davno sam rekla:

Da nemali, pa imali, pa opet nemali.... neka je to moja želja (da ne kažem nešto drugo).

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno