• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Plastične kese

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Da li imate plastičnu kesu u kojoj držite sve ostale plastične kese? :rolleyes:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.833
Horoskop
Lav
Da li imate plastičnu kesu u kojoj držite sve ostale plastične kese? :rolleyes:

Moji kuci imaju, umalo se ne zaplakah kad ugledagh taj amblem svakog prosecnog srpskog doma.

Ovde su kese na prilicno losem glasu, tako da ne dolazim do njih lako. Ali sam i dalje uverena da su najprakticnije na svetu, nevezano za citavu ekolosku pricu oko njih. Ovde kad ih trazim u radnji, zovem ih ''normalne kese'', na kraju im pokazem sliku normalne kese i odmah dobijem zgrozen pogled, sa sve odgovorom: ne, nikako. :rolleyes:

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.643
Horoskop
Lav
Naravno da imam, stoji u ormaru u hodniku. :) Tu su velike i male kese, tu su i one ukrasne-poklon kese koje nisu plastične...

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.593
Horoskop
Strelac
Ja moje sortiram prema nameni: za đubre, za poklone, za plac (velike), za pakovanje nesezonske odeće, papirne (posebno). Pakujem ih u reprezentativni primerak grupe 😁. Dakle, za posmatranje sam....:laugh:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Pa dobro, nije olimpijski sport. Ali nikad se ne zna. :) U svakom slucaju, ja volim tu pedantnost! :thumbsup:

Vrh Dno