Pitajte uredništvo

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nema vremenskog ograničenja. Stidljiv prestaješ da budeš kada počneš otvarati nove teme za diskusiju. :laugh:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kao i svaka druga. Pokušajte da je odsečete da bude veličine 100 x 100 px (piksela). Ali i ako je veća, forum će je sam smanjiti na tu veličinu.

saska

penelopa
Član
taj deo mi je jasan,ali kako da je ubacim u kompjuter uopste?..ma nije vazno..ja sam za to izgubljen slucaj..

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Pa, ako je nemaš u računarau, moraš je prebaciti u računar iz mobilnog ili fotoaparata uz pomoć kabla ili blututa.

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
ajde lepo objasnite kako radi ovaj Chat... ima sigurno osim ovog Bakuta još neko ko ne zna...

Nije isti kao onaj pre... zato molim da se pojasni....

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
To nije klasičan chat, već više kao mogućnost pisanja komentara. Dakle, poruke se ne prikazu odmah, već tek kada se ponovo učita stranica.

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Da li to znači:

Pogledaj na Temu tu i tu, Stemis... ili da li si video to i to?... ili nešto sasvim treće....

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Od danas, više nema gvirenja po forumu. Gostima više nije dozvoljeno da čitaju poruke i teme. Tek da vidim kako će ispasti.

Tony Montana

Šalabajzer
Član
obzirom na broj tema i učesnika .... forum nije srazmeran ..... nemam pojma koje su nove teme i postovi ........da ne poredim sa drugim forumima, al ima načina.............. da se to reši .........

ushljokana ribizla

Zvezdica
Član
istina malo su nevidljivi folderi sa novim porukama. mozda da se ponudi neki skin.. ili da bude vidljivije nekako gde su pisane nove poruke..:oops:

Vrh Dno