Pitajte uredništvo

Ivana

Kolonista
Kolonista
Ja vas lepo upozorih na vreme da će vakijeh slučajnih situacija biti, i da može da se ode slučajno u merkurčić, ako se ne skrene levo od Albukerkija!:laugh: Nema veze, udri brigu na veselje:da::ehej:

Ivana

Kolonista
Kolonista
I onda bi bilo-eto šta ostade od čoveka!:laugh::ehej::ehej: Stvarno bi trebalo malo da se pripazi taj merkur, nameračismo se na njega, a više nas je!:ehej::ehej:

jasna949

dežurna ćaskalica
Kolonista
Opet se nešto dešava... na Mailu dobijam kao da si odgovorio na "Laku noć"... a Tvoga odgovara na Temi nema...????

jasna949

dežurna ćaskalica
Kolonista
Stemis, sada mi je stigao Tvoj odgovor : komentar na profilu... a to sam sinoć dobila, znaći duplirano...:laugh:

jasna949

dežurna ćaskalica
Kolonista
evo i od Beauty:

Nisi se @Jaco izjasnila za kakvu si klopicu u ove sitne sate, a ja ne znam sta bi Ti prijalo. . a bilo je još posle odgovora... i na druge Teme...

:laugh::ehej::ehej::ehej:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Hoćeš da kažeš da ti komentari na profgilu stižu i na mail? Pa ti si tako odlučila. To možeš isključiti.

jasna949

dežurna ćaskalica
Kolonista
ma to je OK...ali stižu retroakitvno i ponovljeno... Tvoj komentar na mom Profilu sam već dobila... i jutros ponovo... dupliraju se kao da mi ponovo šalješ ...:laugh:

jasna949

dežurna ćaskalica
Kolonista
Opet ja da Te maltretiram, izvini...problem je:

Nemam dozvolu da uđem na Temu: Obaveštenja i novosti... ne mogu da otvorim novu Temu? Da li je opet moj Mail u pitanju... potvrdila sam ga i opet ništa... :ehej::laugh::ehej:

jasna949

dežurna ćaskalica
Kolonista
Da li postoji mogučnost da se dodaju smajli, kada treba da se dopuni neki komentar, koji se prethodno već napiše ( ono veliko polje za dopisivanje) Izmene?