Pitajte uredništvo

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Sređeno je. Sada možeš. Izvini još jednom.

Ivana

Poznata ličnost
Član
Ja vas lepo upozorih na vreme da će vakijeh slučajnih situacija biti, i da može da se ode slučajno u merkurčić, ako se ne skrene levo od Albukerkija!:laugh: Nema veze, udri brigu na veselje:da::ehej:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ma ima on sreće što je Jacina planeta, inače bi mu odsekao prva tri slova.

Ivana

Poznata ličnost
Član
I onda bi bilo-eto šta ostade od čoveka!:laugh::ehej::ehej: Stvarno bi trebalo malo da se pripazi taj merkur, nameračismo se na njega, a više nas je!:ehej::ehej:

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Opet se nešto dešava... na Mailu dobijam kao da si odgovorio na "Laku noć"... a Tvoga odgovara na Temi nema...????

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Stemis, sada mi je stigao Tvoj odgovor : komentar na profilu... a to sam sinoć dobila, znaći duplirano...:laugh:

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
evo i od Beauty:

Nisi se @Jaco izjasnila za kakvu si klopicu u ove sitne sate, a ja ne znam sta bi Ti prijalo. . a bilo je još posle odgovora... i na druge Teme...

:laugh::ehej::ehej::ehej:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Hoćeš da kažeš da ti komentari na profgilu stižu i na mail? Pa ti si tako odlučila. To možeš isključiti.

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
ma to je OK...ali stižu retroakitvno i ponovljeno... Tvoj komentar na mom Profilu sam već dobila... i jutros ponovo... dupliraju se kao da mi ponovo šalješ ...:laugh:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Pa za slučaj da zaboraviš. :laugh: Očigledno da nešto sa mailom nije u redu. :ehej:

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Hvala Stemis...biće provereno u dogledno vreme, važno da više nema zabune... hvala...:laugh::ehej::ehej:

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Opet ja da Te maltretiram, izvini...problem je:

Nemam dozvolu da uđem na Temu: Obaveštenja i novosti... ne mogu da otvorim novu Temu? Da li je opet moj Mail u pitanju... potvrdila sam ga i opet ništa... :ehej::laugh::ehej:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U sekciji Obaveštenja i novosti samo administratori mogu otvoriti novu temu.

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Da li postoji mogučnost da se dodaju smajli, kada treba da se dopuni neki komentar, koji se prethodno već napiše ( ono veliko polje za dopisivanje) Izmene?

Vrh Dno