Pitajte uredništvo

Taca

ona, stara
Član
Kaće leto? A ne, to ne smem da pitam to je spam, a ne želimo spamove, ovo-ono....da bi se zaštitili od ko zna čega (što evidentno ne postoji) izgubili smo sebe. Ko razume, shvatiće. ...
Šta sam ono htela da pitam? Da, skupljanje informacija?! A što ostavimo dušu pišući svoje stavove i mišljenja, osećanja, gledišta...to je ok, važno da sakrijemo godine? (pitanje je sarkastičnog karaktera i nadasve retoričko)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Moja obaveza je bila da uradim apdejt. A o zaštiti podataka o ličnosti možemo u nekoj novoj temi. :)

Taca

ona, stara
Član
Nije na tvoj račun, generalno mi ide na centar za zdrav razum ta "zaštita podataka"

Njavica

Dreamer.
Član
Imaju dve teme ovde sa sličnom/istom tematikom pa kapiram da je svejedno.
Prvo, preko telefona mi kada uđem u temu prvo izbaci prvu stranicu, pa ja moram da kliknem na poslednju stranicu da bih pročitala odgovore. Da li ima opcija to da se promeni jer nisam uspela da nađem?
Usput dok Sam čeprkala po opcijama naletim na over push opcije I pojma nemam šta to znači, vidim samo da mi na logovanju na poslu sa kompa izbacuje obaveštenje da prihvatim/ne prihvatim.

Prilozi

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Usput dok Sam čeprkala po opcijama naletim na over push opcije I pojma nemam šta to znači, vidim samo da mi na logovanju na poslu sa kompa izbacuje obaveštenje da prihvatim/ne prihvatim.
Push obaveštenja su podržana na svim uređajima sa Windows, Linux, Android i macOS operativnim sistemima (na macOS ne rade samo u Safari browser-u). Nažalost, vlasnici iPhone ne mogu da koriste web push poruke na svojim telefonima.
Šta je push obaveštenje? Na telefonu to je obaveštenje koje dobijate kada, na primer, primite novu SMS poruku ili poruku na vajberu.
Svako uključivanje push obaveštenja važi za uređaj na kome ste trenutno prijavljeni na forumu. Naravno, kada se odjavite sa foruma automatski se gasi u push obaveštenje, jer ono praktično funkcioniše preko browsera na računaru, telefonu, tabletu...
Prvo, preko telefona mi kada uđem u temu prvo izbaci prvu stranicu, pa ja moram da kliknem na poslednju stranicu da bih pročitala odgovore. Da li ima opcija to da se promeni jer nisam uspela da nađem?
Ovo je na žalost greška u softveru, jer kada god kliknete na temu koja ima novih poruka, trebalo bi da se otvori upravo kod poruke koja nije pročitana. Ukoliko se pak otvori prva poruka u temi, klikni na Idite na novo kako bi prešla na prvu poruku koju nisi pročitala.
Untitled.jpg

sovac

Novajlija
Član
Stemiš kako bre da briše istoriju :o istorija se ne briše to nije lepo a kolačići se jedu aaaa :zbunjen:

Vrh Dno