pišemo priču

Džudi72

Neobaveštena
Član
Nova priča

Nedelja, kasno popodne. Aleksandra je sedela u velikoj dnevnoj sobi i slušala svoju omiljenu radio stanicu. Želela je da prekrati vreme dok ne dođe njen mladić, Nenad. Nenad je imao takav posao da je morao da radi i nedeljom....

anuška

Poznata ličnost
Član
Aleksandra je bila tužna što i ovo nedeljno poslepodne mora provesti kod kuće bez Nenada. Udubljena u svoje misli i glazbu koja je dopirala s radija nije čula kucanje na vratima......

Džudi72

Neobaveštena
Član
Nikoga osim Nenada nije očekivala. Trgla se i otvorila je vrata sa osmehom, a ispred njih je stajao mladić sa ogromnim buketom cveća. "Da li ste vi Aleksandra S? " upitao je. Kada je zbunjeno rekla "Da", pružio joj je buket i zamolio da se potpiše na jednom papiru.
Od koga sam to dobila cveće..na buketu nije bilo prikačene poruke..

Njavica

Dreamer.
Član
... uzela je da prebroji koliko cvetova ima u buketu..... Paran broj.
"Ko jos salje paran broj kada se zna gde se takvi buketi odnose?"
Aleksandru je uhvatila panika. Ona je inace omiljena osoba u svom drustvu, na poslu...
Okrenula je Nenadov telefon - Aparat daje znak da je nedostupan.

lutalica

optimista sa iskustvom
Član
...-Sta ovo treba da znaci?- pitala se . - Da li on to sahranjuje nas i nasu vez ? - I zasto je nedostupan ? Za mene je uvek bio tu...-
Lice joj se naoblaci kao nebo pred oluju, i za sekund, suze provalise svom silinom...-Cekaj! - rece odjednom sebi. -Sta ja to radim?-
Obrisa zamrljano lice rukavom, baci pogled u ogledalo i popravi ono sto je ostalo od sminke, ipak zadovoljna svojim izgledom....
-Plakacu sutra!- pomisli, i odvrne radio do kraja...

Aleksija

Ronin
Član
Pogledala je još jednom u buket, a zatim, u stilu Kecmana, sa sredine dnevne sobe, isti ubacila u kantu. Setila se vremena kada je trenirala košarku...

Vrh Dno