• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Paranoičnost na forumu - neko me prati!!!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Naslov je kao u žutoj štampi, zar ne? A znate li čemu služi opcija da nekoga pratite na forumu? Neću ništa objašnjavati, ali vas molim da napišete da li znate čemu služi i ako znate, objasnite ukratko. Hvala. :) Naravno, ako niko ne bude znao, ja ću ispasti pametan. :laugh:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ova tema je započeta iz razloga da ne shvate pogrešno članovi kada ih neko prati. To je opcija koja je slična načinu praćenja na Twiteru.

maki

Domorodac
Domorodac
Ne dotiče me ni praćenje u reali, a kamo li ovde....
Pa ne bih pisala na forumu da imam trip od čitanja toga što napišem...neka čita ko god hoće, jer pisanu reč svako tumači po svom nahođenju...OČI VIDE ŠTO DUŠA ŽELI....;):)

šufnudla

Kolonista
Kolonista
E, kad Time potanko objasni... :roflmao:
Ostaje mi jedino da verujem da ako Time i Stem pristaju na nekakve robote koji se "šunjaju" forumom... onda su oni (roboti) potpuno bezazleni duhovi foruma... :laugh:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Bez robota nijedan sajt se ne bi indeksirao na Internet pretrazivacima, kao sto je Google, Yahoo, Bing... Oni su ih i kreirali i sluze jedino da citaju sta pise na svim internet strana i da to "pamte" te da ih kao rezultat prikazu prilikom pretrazivanja zadatih reci i sl. Prema tome, roboti ili pauci kako ih jos zovu, su totalno bezopasni. Mislim na ove Internetske. :)

T

Time

Gost
E, kad Time potanko objasni... :roflmao:
Ostaje mi jedino da verujem da ako Time i Stem pristaju na nekakve robote koji se "šunjaju" forumom... onda su oni (roboti) potpuno bezazleni duhovi foruma... :laugh:
I ovaj nas posećuje:
Proximic Spider
A spider, also known as a crawler or a bot, is the software Proximic uses to visit and access the content of webpages.

Proximic's spiders:
  • are friendly and identify themselves,
  • only download the static, textual content,
  • honor the rules of a robots.txt,
  • don't execute JavaScript to e.g. generate ad impressions,
  • crawl at a slow rate by default.
https://www.comscore.com/proximic-spider