• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Ovo niste znali o meni...

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Otkrila sam da umem da budem zloća te propratila jednu situaciju:

Stigle mi komšije iz Nemačke.
To je mladji naraštaj koji je tamo ostao iza roditelja, koji su već duže vreme ovde, vratili se .
Znači sin, snajka i unuk.
Mama tj. svekrva se ubila prethodnih dana, kupuju se nove dvorišne garniture, angažuju se dve žene, jedna sprema , druga ,,kontroliše":roflmao:
Znate inače kakve su to žene, odu tamo polupismene, fizikališu sve i svašta rade, al stvarno u to ne ulazim, ali brate kada dodju to nemož prići, gospodje koje se u sve razumeju, ja ponudila aloja veru a ona kaže ma kakvi Saša meni toga donese iz Nemačke i to kakve. Pojma nema o čemu pričam ali naravno ja ćutim i divim se:D

Sva sretna zove me da vidim garnituru i dvorište. A dvorište leepooooo, najviše onih nemačkih patuljaka i kojekakvih životinja, poneki cvet , ništa sa ničim a para ko blata, kaže žena lepo , nas dvoje imamo 2500 evra mesečno , eh ako ne znaš šta je lepo znaš šta je skupo;)
Snajka je stigla.
Ona je mladja, ima stila i mozga u glavi. i tako je lepo iskulirala sav svekrvin trud, ne primetivši aj što nije patuljke ali novu garnituru užas.
Posedela je malo kod svekrve, kafica na brzaka, uzela sina za ruku, muža ostavila mami i onako demonstrativno izašla, dok joj se kosa vijorila na ono malo vetra što je dunulo i to je bilo za pozdrav.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.888
Horoskop
Lav
Od kad sam ušla u svet programiranja, postala mi je navika/opsesija da svaki sajt koji posetim pogledam page source, ako to ne vidim, smatram da nisam ni bila na sajtu. :zbunjen::zbunjen::zbunjen:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Koljem po kućama. jel možete da me zamislite kao kasapina? Ne možete? Čekajte da vas banujem! :laugh:

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Jao, pa što ne pričaš!? Evo stižu mi pilići a i krmača mi 'ramlje na jednu nogu... :roflmao::roflmao::roflmao:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Piliće ne koljem, oni se skraćuju za glavu. Za krmaču se možemo dogovoriti.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Da je na mene pucao i ranio me lovac kada sam imala 4 godine! Nikada ga nisu pronašli. Mrzim lovce! Prihvatam i podržavam ubijanje životinja samo ako je zbog hrane jer nisam vegan,

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Da sam u četvrtom osnovne nosila Štafetu mladosti nekih par metara kroz ulicu gde se nalazila moja škola. :)

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Da sam osvojila prvo mesto u daktilografiji, u Požarevcu...tamo neke godine;)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
:o Peharu se u zube ne gleda, ali grad nije ništa posebno. No, ovo nismo znali. :) Koliko je učesnica bilo? :p

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Skromnost je zaista tvoja vrlina:D
Ma samo kada nadjem sliku, videćeš...

Stemis