• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Ovako je nekada pričao Rambo o Evroviziji...

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
’To je zanimljivo samo turbo banana državicama koje grataju ne bi li ušle u Evropu. Najgore bi bilo kada bih ne daj Bože pobedio, to te odmah trpa u grozne seljačke tokove. Tu vrstu muzike u razvijenim zemljama prate samo mentalno zaostali’’, rekao je pre nekoliko godina muzičar Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo Amadeus, koji će ove godine predstavljati Crnu Goru na takmičenju Evrovizije u Azerbejdžanu.

Rambo je 2008. godine, gostujući na OBN televiziji, kazao da su mu nekoliko puta nudili da učestvuje na tom takmičenju, pod objašnjenjem da bi u tom slučaju za njega glasali i Srbija i Crna Gora.

On je to odbio, istakavši da ’’u takvoj šund organizaciji kakva je ’Evrosong’, ne može da učestvuje’'.

’’Meni je to bruka’’, rekao je Rambo.

eeee.....i posle neka se neko samo ponada da ce Zeljko da pobedi :roflmao:

Jova

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
10.03.2012.
Broj reagovanja
1.326
Horoskop
Škorpija
Rambo Amadeus je Car.:D

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
a zasto je car???????????

.....po meni on mnogo filozofira.......

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Pesma mu je idiotska.
A sto se njegovog naklapanja tice...Nista mi simpaticnije neko kad se*e, a onda to isto pojede

Vrh Dno