• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Otvorite sve Lidlove da se moja duša smiri...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Samo ono što piše na YT. Snimak je iz septembra što se vidi po garderobu učesnika.

IMG_20210320_115309.jpg

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.593
Horoskop
Strelac
E, to je rešenje...premestiš omražene "korona žurke" na "korona friendly" mesta koja rade non- stop.
Sad su se i naši dosetili, napišu pismo Kriznom štabu i ovi im dopuste da otvore knjižare, gvožđare, farbare... Obišla sam danas veliki krug u kraju, radile su čak i prodavnice Tehnomanije...
Toliko o sprovođenju mera 😕

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Ovde ne rade farbare, Kinezi, frizer... Važno da šljaka Telenor. A gde da kupim lak za drvo? U Idei? 😡 I ako ovi na pumpi u 21 h moraju da prestanu sa prodajom bilo čega osim goriva, zašto se u mega marketima prodaje i roba koja nije prehrambena? Butik ne sme da radi ali u Lidlu može da se prodaje garderoba? Čujem da u inostranstvu, kada su ovakve mere, moraju u mega marketima da prekriju robu koja nije prehrambena. I to je fer, zašto neki da zarađuju dok su drugi zatvoreni?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Ne mogu nista drugo reci, osim da se mere potpuno nerazumne. U stvari, preciznije, idiotske. Sta drugo ocekivati od ljudi koji su u proteklih skoro godinu dana jasno pokazali da nemaju ni kredibilitet, ni jasan plan u borbi sa pandemijom.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.593
Horoskop
Strelac
Ne mogu se pomiriti dve "želje": da radi privreda i da se ne prenosi virus. Jednostavno - ne može.
I...onda se Vesić umeša sa svojom "željom" da sve normalno radi da bi se punila gradska kasa (u koju je država upravo ubacila dva miliona, navodno za krečenje fasada), iz koje onda Vesić preliva novce u Rusiju, preko ovog "umetnika" grandioznih spomenika koji nikako da savlada operaciju sabiranja (a ja njegovo prezime - €☆♧*&^šnjikov). Elem, Vesić je sklopio ugovor tako što je putovao u Moskvu sa nacrtanim nekim planom za park na Dorćolu...ogroman, na kojem će verovatno biti postavljen spomenik Aleksandru Karađorđeviću...
Eto gde se odliva novac, i preko koga...
Man'te me Mauricijusa, ispitajte račune u Moskvi.🤨

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Tu je gospođa nego se ne meša u svoj posao. 🙄

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.618
Horoskop
Devica
Kod nas su žurke samo za onog ko ima leđa :D
Na stranu što nam prikazuju kako su upali na neku "Korona žurku". A i realno kapiram da se nekom više i isplati da da pare za kaznu a na drugu stranu je u plusu još duplo toliko :D
I od samog početka dupli standardi, juče baš na poslu gledam, nas 5 radnji u krugu otvoreno, čovek koji drži kafić ne, a tipa ako ima po 4oro ljudi da mu sedi u lokalu u svakom trenutku. Šta će njih 4 da se kontaminira možda dok popiju kafu?

Vrh Dno