• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Oslikani broj

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
number-1-sign.jpg

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Slika je izbrisana za zahtev mog Antivirusnog programa. :)
To sam ja, Stemis. :)

Poslednja izmena od urednika:

Dragana - vava

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
18.07.2013.
Broj reagovanja
633
Horoskop
Rak
Anuška, svarno si otkačena...:D
Već duže vreme se divim tvojim idejama da privučeš masu bez ikakvog smaranja :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Moja preporuka - osnuj stranku: ZABAVI SE MALO - PA I TI IMAŠ DUŠU ... od mene - glas br. 1. za početak "predizborne kampanje" ma gde se nalazila

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
@Dragana - vava, ma ti si za 10! Hvala ti na komplimentima, isto mislim i za tebe, prevesela duša, komunikativna, iskrena i zabavna i pravi drugar na forumu :):):) Jedino fali da ne dolaziš češće :):):)
I zato preskačem broj 9 koji dođe na red i stavljam broj 10 - samo za tebe :):):)

broj-10.jpg

Dragana - vava

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
18.07.2013.
Broj reagovanja
633
Horoskop
Rak
Ćao Anuškice, ova 10-ka je baš po mom ukusu :joyful:
Ali ja stvarno mislim sve što sam rekla, puna si energije i ... imaš najveće blago mladost (vodi računa brzo prođe a ne osetiš) .

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Hvala Vavo, srce si :), pravi mi je užitak kada se na forumu lepo zabavljamo, a za to su zaslužni veseli i druželjubivi članovi :):):) i ti si među njima :):):) uvek puna humora, iskrena i raspoložena :):)

Dragana - vava

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
18.07.2013.
Broj reagovanja
633
Horoskop
Rak
Ma ja sam u principu uvek ili :laugh::roflmao::laugh:, ili :ljut::ljut::ljut:... sredine kod mene nema.
Nego me dete z... u zdrav mozak. Pre neko veče se skršio sa bicikla, ja danima izigravam:nurse: a večeras hoće kod cure motorom onakav u zavojima :o:o:o
Mladi živite na vreme brzoooo svoj život, jer kada dođu vaše "male krvopije na red , e onda je gotovo ma koliko se trudili
A da ne promašimo temu - preskočen br. 9_playing_cards.jpg

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Jao, dobro da je dobro prošao, stres je
Ma ja sam u principu uvek ili :laugh::roflmao::laugh:, ili :ljut::ljut::ljut:... sredine kod mene nema.
Nego me dete z... u zdrav mozak. Pre neko veče se skršio sa bicikla, ja danima izigravam:nurse: a večeras hoće kod cure motorom onakav u zavojima :o:o:o
Mladi živite na vreme brzoooo svoj život, jer kada dođu vaše "male krvopije na red , e onda je gotovo ma koliko se trudili
A da ne promašimo temu - preskočen br. Pogledajte prilog 3352

Znaš kako se kaže: mala deca, mala briga, velika deca, velika briga ;) Samo da je dobro prošlo :)

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
download (11).jpg

Vrh Dno