• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Objavljivanje knjige

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Otvaram novu temu i molim da se oni postovi o mom romanu prebace sa teme " Hoću samo da vam saopštim- kažem" prebace ovde.

Tamo sam, priznajem napravila veliki offtopic.

Šta mislite, da li je ovo dobro:

Do 15. juna pristiglo je 575 rukopisa.

Spisak dela koja su ušla u širi izbor objavićemo sredinom jula na ovoj stranici.

Izvor- https://www.booka.rs/konkurs/

Da li je ovo mali broj rukopisa obzirom da se radi o jednoj od većih izdavačkih kuća?

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Reklama za taj konkurs IK Booka išla je na Fejsu i na njihovom sajtu.

Mislila sam da će biti još više rukopisa.

Ne razumem zašto OTP banka nagrađuje pobednika sa 250 hiljada dinara, a Booka navodi to kao avansno plaćanje za prvih 3000 primeraka..

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Od 575 rukopisa žiri IK Booka izglasao je 52 rukopisa koji su ušli u širi izbor.

Nisam ušla u taj izbor..i pretpostavila sam da neću ući.. Moja tema i moje pisanije ne odgovaraju toj izdavačkoj kući.

Neki od tih 52 rukopisa su i: Samac i more kao i Samoubistvo u Orijent ekspresu...

-

Vrh Dno