• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

O abortusu...

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.878
Horoskop
Lav
Ovi Ameri resili da se vrate 50 godina unazad. U preko 15 drzava bice zabranjem abortus. U 21 veku. U 'najdemokratskijoj' zemlji sveta.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.374
Horoskop
Ribe
Šta bi na ovo rekle Klara Cetkin i Roza Luxemburg? A da, one su bile Nemice a u Nemačkoj nije zabranjen abortus.
Svaki zakon i svaka vlast je odraz naroda koji ih bira, ameri su zaslužili svoje, a takođe i mi svoje.
Ipak nismo totalno retardirani da dovedemo dveri i slične desničare ali lopurdama smo vrlo odani.
Spram sveca i tropar, kažu stari.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.677
Horoskop
Ribe
Ja sam dugo mislio da je abortus neko sredstvo za skidanje kamenca...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.800
Horoskop
Ovan
Ovi Ameri resili da se vrate 50 godina unazad. U preko 15 drzava bice zabranjem abortus. U 21 veku. U 'najdemokratskijoj' zemlji sveta.
Nisam čitao detaljniju vest zašto je Vrhovni sud doneo takvu odluku. O čemu se tu radi, da li neko zna?

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
78
Horoskop
Škorpija
Koliko sam ja razumeo visoke institucije su donele odluku o zabrani abortusa u Americi.Ne mogu biti pametan.Kako ce neka devojka da rodi,ako je silovana,ili neka porodica koja vec ima troje dece,a ne moze normalno da ih gaji.Opet ima onih parova koji se u zrelijim godinama uzimaju,pa imaju strah od rodjenja deteta.Ne znam,kako naterati nekoga na nesto sto nece,a radi se o njegovom telu.Jeste da nam je demografija propast,ali opet treba neke ljude razumeti.

Vrh Dno