• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

NRadioBox - onlajn radio plejer za sve!

Marjan

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
15.01.2012.
Broj reagovanja
61
Horoskop
Vaga
NRadioBox je radio plejer koji u svojoj bazi ima IP adrese mnogih onlajn radio stanica, kako iz Srbije, tako i iz ostalih republika bivše SFRJ, ali i još nekolicine zemalja Evrope. Program je potpuno besplatan (freeware), a možete ga preuzeti sa linka ispod:

NRadioBox - instalacija
ili
NRadioBox - portabl verzija

Program ima mogućnosti:

1. dodavanja određene/željene radio stanice na "Favorites" listu,
2. snimanje zvuka u mp3,
3. odabir skina/izgleda,
4. ručnog dodavanja radio stanica kojih nema u bazi (ako takve uopšte postoje), itd...

Autor programa je Ljubiša Nasković, a zvanična Facebook grupa NRadioBox-a je na ovoj adresi.

Preporučio bih svima da probaju ovaj program, ja već jesam i on je stavljen na moju "default listu softvera" nakon svakog formatiranja Windows-a. :)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.293
Horoskop
Ovan
Će ga probam. :)
Još kad bi ga zbudžio i za Android... Mada na njemu koristim Sky.fm

Marjan

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
15.01.2012.
Broj reagovanja
61
Horoskop
Vaga
Još kad bi ga zbudžio i za Android...

Marjan Maki Jovanović
Druže, znam da si prezauzet mnogo bitnijim stvarima, ali voleo bih da znam da li negde u planovima možda imaš ideju o android aplikaciji NRadioBox-a? :)

Hvala unapred na odgovoru. Pozdrav iz Vranja.

Like · ·
Unfollow Post
· October 13 at 7:37pm

Vrh Dno