• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

NLO možda postoji?

Teorije o vanzemaljcima: Izveštaj američke vojske „ne potvrđuje niti odbacuje NLO aktivnosti“​

U izveštaju američke vlade o viđenju neidentifikovanih letećih objekata (NLO) nije pronašao dokaze o vanzemaljskim aktivnostima, ali ih ne isključuje, rekli su zvaničnici američkim medijima.

Očekuje se da će se u pregledu više od 120 prijavljenih slučajeva zaključiti da američka tehnologija u većini slučajeva nije bila uključena.

Nastavak u listu Danas

*
Nisam očekivala ovakav tekst i to u listu Danas, zapravo na portalu BBC na srpskom čije tekstove prenosi Danas.

Da li je ovo samo mašta ljudi iz američke mornarice i mašta američkih pilota, ili je ipak nešto drugo?

Šta biste vi radili kada bi saznali da postoje vanzemaljci, kada bi se jedan od njih pojavio u vašoj ulici, u vašem dvorištu, ili na terasi?

Ja bih pala u nesvest..eto priznajem :)

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.744
Horoskop
Ribe
Kako bih reagovala? Prvo kod veterinara da ih vakciniše, zaštiti od parazita, srčanog crva i buva, posle mogu u kuću! 😎

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
Ali kako znaš da vanzemaljci imaju buve i srčanog crva?

Ne verujem da izgledaju kao Alf.😀

Možda liče na nas, ali su mali, ili su džinovi... :)

Sad ozbiljno, baš sam se iznenadila kada sam videla naslov teksta a posebno kada sam pročitala da postoji prijavljeni slučajevi- izjave ljudi koji su videli nešto neobično na nebu u Americi.

Jedino šta me nije iznenadilo je mašta Amerikanaca..gledam na kablovskim kanalima emisije o ukletim kućama, duhovima i sl.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
677
Horoskop
Vodolija
Realno, postoji mogućnost još nekog organizovanog oblika života u univerzumu.
Naravno, izvesnija mi je činjenica da maštaju.

Vrh Dno