Njavica

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Njavica je dugo imala avatar koji nikako nisam uspeo da skontam. A onda ga je promenila u najlepši koji sam video. Čim otvori oči, eto je na forumu, tamo negde oko podne. :D
Još uvek nije počela da uči, čeka da padne sneg. Tada bolje pamti. :p

Njavica

Dreamer.
Član
Heheheh Njavica prosto obožava stripove, zato i taj avatar :)
Eeee čuj pa nemoj ljudi sad da pomisle kako ja stalno tako :p umem i ja ranije da ustanem.... ponekad :D
Hvala tebi još jednom na tvom trudu, jer da nema tebe stalno, ovo i ne bi funkcionisalo ovako lepo! <3 Divan forum i jos divniji ljudi na njemu :)

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, ...... prvi za muziku, drugi za Čoveće, ne ljuti se, treći i ostale odeberi sama....

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Znate da je Njavica jedna od retkih osoba koja je nakon što sam ponovo podigao forum odmah došla. I kao što je i ranije činila, i nakon toga često samo čitala i pesme objavljivala. A onda, mic po mic, povučenost je nestala, opustila se i sada je i urednik muzike.
Doslednost i vernost su osobine koje jako cenim kod osoba. Njavica ih ima u neogranicenim kolicinama, skoro koliko i pirsinga. :)

Boki

Suspendovan nalog
Član
Na Njavicu često gledam kao na bebu, ne znam zašto, ali je tako. Prvo što sam ugledao kada sam došao na forum je njen avatar, o njemu sam već pisao negde pa ne bih da se ponavljam. :joyful: Njavica ostavlja uvek pozitivan utisak, muzikom, porukicama, komentarima...

11875.jpg

Njavica

Dreamer.
Član
Hvala na slicicama.... mozda se i presvucem u prolecni neki fazon, ali polaaako... :sneaky:
Svideo mi se forum zato sam se i vratilaaa <3
Hehehhe stidljivica se oslobodila konacno :p
Cmoka prijatelji <3 Hvala na ovim lepim recima <3

Njavica

Dreamer.
Član
Anuska, pukao link i ne vidim slicicu...
Hvala Jasnice <3
Anci imam ja i lepse haljinice samo cekam da se prolepsa jos vreme :p
Ajme Stemis dge nadje ovo ? :laugh:

Vrh Dno