• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Neverovatna prevara

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
NEVEROVATNA PREVARA: Pogledajte kako ovaj muškarac vara naivne ljude i zarađuje svake godine pravo bogatstvo (VIDEO)

Jedan glumac svakodnevno se na ulicama pojavljivao u invalidskim kolicama, praveći se da je paralizovan i na taj način zarađivao 100.000 dolara godišnje.

news108744.jpg

Geri Tompson zaista može biti ponosan na svoje glumačke sposobnosti zahvaljujući kojima zarađuje novac od naivnih građana. Naime, Tompson se svakodnevno na ulicama Leksingtona, u Kentakiju, pojavljuje u invalidskim kolicima, praveći se da je paralizovan, i kako kaže, na tome zaradi 100.000 dolara godišnje.

Da stvar bude apsurdnija, Geri ima diplomu iz logopedije, tako da zna sve trikove koji mu mogu pomoći u oponašanju hendikepirane osobe......

više na str:
http://www.smedia.rs/vesti/vest/108744/

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Stvarno je dobar glumac... a tek kod nas, auuu koliko ima prevara na taj način....

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Mislim da je to loše za one koji su zaista hendikepirani i zaista velika, ali velika sirotinja. Ljudi ih izbegavaju na ulici, pa i oni koji imaju bar 10 dinara u novčaniku ne žele da im daju. Dotle smo došli. Od lažnjaka stradaju i oni koji su već dovoljno stradali.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
U pravu si Boki.... ipak mogu se koliko-toliko prepoznati lažnjaci, pogotovo u kolicima....

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Mogu ako ga zviznem u nogu, uštipam ili ubodem nečim. Ali zamisli da nagrdim invalida, nikada sa takvima nisi nasigurno.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Vidi se Boki, tanje noge, ruke... pogled... samo da se obrati više pažnje... vidi se....

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Pa ja sam onda pre 10 godina lako mogao da prođem i zaradim tako. Ima danas dosta propalih, sa jako čudnim pogledima i jako neuhranjeni, pa čak sakrivaju jednu nogu u kolicima, jedva se primeti. Veruj mi, ovde ih ima puno iako je mali grad.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
dobro Boki ... kad ti kažeš
ja sam u prošlom komšiluku imala jednog invalida u kolicima.... ruke jake a noge jako slabe....a pogled mu je bio, kako da kažem, ne molečljiv, već nekako setan....bolan, nije voleo našu pomoć....

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
Strašno, a pravi invalidi, bar kod nas jako teško žive i retko, veoma retko prose..

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Podsetio me je na onaj film Edija Mrfija...

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Nista ovde neverovatno nije, to ljudi odavno cine. O moralnosti takvih dela, uzalud je govoriti. Mozda bi bolje bilo, kad vec nece da rade, obiju neku banku i ostete njih, nego da se preko ledja bolesnih bogate.

Vrh Dno