• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Neprijatni dodiri

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
U situacijama koje ćete videti mogu se prepoznati gotovo svi

.Šta se događa kada običan pozdrav izazove nelagodu ili dvoje ljudi u isto vreme posegnu za grickalicama?
U ljudskoj interakciji svašta može da pođe naopako i čak zbog najmanjih sitnica nam može biti neprijatno. Ako smo bliski sa nekim onda tu prisnost pokazujemo i fizičkim kontaktom, namernim ili nenamernim. U trenutku kada postanemo svesni nekih dodira možemo početi da se osećamo čudno.
Među drugaricama znatno je lakše jer svoju bliskost pokazuju fizički, za razliku od muških prijatelja. Kada muškarci imaju fizički kontakt međusobno, uvek je tu dobra, stara fraza "nisam ja gej!".
U muško-ženskom kontaktu takođe ima prostora za slučajne dodire koji debelo prelaze zonu prijateljstva.

Pogledajte kako su dvojica momaka duhovito dočarali neprijatne dodire koji se sigurno svima događaju, ali se o njima retko govori

(webcafe)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Meni je to na 1.19 skroz simpa

saska