• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Nema nikog.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
167
Horoskop
Škorpija
Jel' ovaj forum na godisnjem,komplet?

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.835
Horoskop
Ribe
Ja skoro da nemam više šta za reći, sve je rečeno... Sad samo čekam da me onaj o'zgo pozove i to je to!

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Ja molim za razumevanje, moje ćutanje je medicinski opravdano. Mi u prosveti smo, po difoltu, bolesni od logoreje. Jedanaest meseci u godini pričamo, solimo pamet deci, nadgornjavamo se sa kolegama, svađamo sa nadležnima i roditeljima, dopisujemo sa ministarstvom...trošimo reči do besvesti, ukratko rečeno. I kad 'firma' ode na kolektivni odmor tih mesec dana, mi po difoltu zanemimo. Nešto od umora, nešto od zabezeka nad bednim učinkom te silne govorancije. Ćutanjem se lečim, ili makar oporavljam, skupljam snagu za novu turu retoričkih egzibicija unapred osuđenih na neuspeh...

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
167
Horoskop
Škorpija
Ja molim za razumevanje, moje ćutanje je medicinski opravdano. Mi u prosveti smo, po difoltu, bolesni od logoreje. Jedanaest meseci u godini pričamo, solimo pamet deci, nadgornjavamo se sa kolegama, svađamo sa nadležnima i roditeljima, dopisujemo sa ministarstvom...trošimo reči do besvesti, ukratko rečeno. I kad 'firma' ode na kolektivni odmor tih mesec dana, mi po difoltu zanemimo. Nešto od umora, nešto od zabezeka nad bednim učinkom te silne govorancije. Ćutanjem se lečim, ili makar oporavljam, skupljam snagu za novu turu retoričkih egzibicija unapred osuđenih na neuspeh...
100% opravdano.Treba se nositi sa tim silnim da nazovemo sukobima.Od dece do ministarsva.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.890
Horoskop
Ovan
Od opravdanja dolazi u obzir samo od lekara. Ostali, psiholozi, stomatolozi, pekari, prosvetari ne dolaze u obzir. Eventualno poljoprivrednici i to obi sto vode borbu sa korovom. A imamo ga - za izvoz! :meh:

Vrh Dno