• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Nekome ko će razumeti, ostavite poruku...

Pollux

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
27.07.2017.
Broj reagovanja
250
Horoskop
Rak
Zanimljivo, Pismo iz vojske ne mogu da nađem, al što je još zanimljivije pretraga u Googlu ne daje rezultate.

npr:
Kod:
Претрага - site:caskanja.net U vojsci mi je ok. Budimo se rano zbog podizanja zastave, ali mi nije teško ... - не одговара ниједном документу.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
A što tražiš preko gugla? Imaš pretragu na forumu.

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.231
Horoskop
Ovan
Uzmem telefon u ruku, ukucam ti broj telefona. Krenem ti pisati poruku.....i u taj momenat kroz glavu mi prođe jedna misao.Kako tebi nikada ne padne na pamet da se javiš? Da čuješ moj glas....... da pitaš da li sam dobro.
Zar misliš da ja to ne zaslužujem?

G

Gea

Gost
Poglavice bre, ti postaješ gori od mene, a ja sam ljubopitljiva ko mačka :p :laugh:
Ne srdi se o'ma, malko se šalim :)))

Moja poruka ... Razumeće , znam ....

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Poglavice bre, ti postaješ gori od mene, a ja sam ljubopitljiva ko mačka :p :laugh:

Ako sam ja poglavica, tj poruka je upucena meni, prijavljujem da nista nisam razumeo. :zbunjen:

G

Gea

Gost
Jesam se obratila tebi nadimkom Poglavica, u vezi ljubopitljivosti, ali pesma koju sam zakačila, e ona se nije odnosila na tebe. Vidiš da sam odvojila crtom u postu :)

Napravismo zbrku jbte ! :watching:

Vrh Dno