Neka nova tema

Taca

ona, stara
Ja ne mogu ovo da pratim Sovac, takve priče me izbace iz ravnoteže, ima ko prima platu da ovo isprati i reši.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Sovac, ovo je za neku novu temu. Ne znam da li je ova priča bila još u neki medijima?

sovac

kafolenčić
Dzudić znam ali nisam znao gde da okačim klip-mislim da ovo nije izašlo ni u jednim medijima-da se ja pitam sve medije koji ćute i rade za veleizdajničku vlast bi pozatvarao i oduzeo bih im licencu za rad

Tackić ne postoji zakon a ovo ćutanje će nas mnooogo koštati

Taca

ona, stara
Tackić ne postoji zakon a ovo ćutanje će nas mnooogo koštati
To su kompleksne priče, ko zna šta se krije iza toga. Ne mogu da dajem mišljenje na osnovu jednog snimka na YT gde svako može da snimi svoju verziju priče. Postoji služba za socijalni rad, policija, sud...to je njihov posao.
Ne posao medija ili nas ovde što sedimo za tastaturom i kuckamo svoje mišljenje. Kapiš?

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Slažem se sa Tacom. Odgledala sam video, ali mi je čudno što je priču ispričao ovaj čovek koji je i snimio video...Ko zna šta se tu u stvari desilo..i svakako je neobično što to nije prenela nijedna medijska kuća.

- Ne bi bilo loše da se splituje ovih nekoliko postova u neku novu temu, pa da nastavimo sa pričom o koronavirusu.

sovac

kafolenčić
Tacki ne mislim u vezi ćutanja samo za ovu temu nego uopšteno za sve ostalo na kompletnu situaciju u državi

Dzudić neka je Stemiško splituje gde misli da treba

Vrh Dno