• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Ne poklanjati ovo za Dan zaljubljenih

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
Sa približavanjem Dana zaljubljenih, 14. februara, nije na odmet posavetovati muškarce koje poklone ne bi nikako trebalo da kupe svojoj "lepšoj polovini".

Jedno britansko istraživanje pokazalo je da ono što žene najviše iritira na Dan zaljubljenih je nedostatak mašte.
Tako je najomraženiji poklon neki od klasičnih kućnih aparata tipa mikser, toster ili pegla, jer žene ne vole da ih podsećaju, barem ne tog dana, na obavezu obavljanja kućnih poslova.
Na drugom mestu je, suprotno uvreženom mušljenju, donji veš, jer se muškarci uglavnom ne snalaze sa brojevima grudnjaka i gaćica, pa često omanu veličinu.
Buketi cveća i čestitke, takođe, neće biti dočekani sa oduševljenjem, ali ni bombonjere, pogotovu ako će kasnije darodavac zameriti voljenoj da se ugojila.
Prema jednom drugom istraživanju, čije rezultate prenosi "Hafington post", 75 odsto žena bi da budu "kraljice na jedan dan", tj. da budu oslobođene svih kućnih poslova i brige oko dece.
Njih 14 odsto bi volelo romantičnu večeru, devet odsto očekuje neki „lepi poklon“, dok bi pet odsto bi najviše obradovao dobar seks.
(Tanjug)(Mondo)
Ocekujemo li potajno neko iznenadjenje iako tvrdimo suprotno?:speechless:

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
, 75 odsto žena bi da budu "kraljice na jedan dan", tj. da budu oslobođene svih kućnih poslova i brige oko dece.
.
Izvi'nte,meni je ovo van svake pameti.Kraljica na jedan dan,a ostale nek rinta kao konj.Svasta.
Tom datumu ne pridajem ama bas nimalo paznje.Postao je pomodarstvo par zadnjih godina.
Mnogo me opterecuje cak,jer su vecina nasih prijatelja poceli da daju vaznost Valentinovu. Onda smo hteli nehteli ukljuceni u neke ruckove,vecere,cuda.I ovog 14.idemo za Suboticu.Dace Bog da padne ogroman sneg i da ostanemo kuci :)

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
:(...........ja cu za dan zaljubljenih dobiti samo lepe reci preko skajpa.................:(

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.851
Horoskop
Lav
Verovali ili ne ja sam skroz zaboravila da je dan zaljubljenih, dok me decko juce nije pitao da li imam neku specijalnu zelju. Do tog dana mi je ko do lanjskog snega ( a sebe dozviljavam romanticnom :roflmao: ) i ja mu rekla: opusti se covece kuliramo ko i svaki drugi dan :D

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
............ja bih zagrljaj........

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Ne ocekujem nista... kao i svih onih ostalih godina unazad... a i nisam zaljubljena niti je iko u mene pa da mi poklanja ista :D

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Duso, ja cu tebi nesto da poklonim.. da te utesim ako treba. :D

Skitnica

Fatal woman
Starosedelac
Učlanjen(a)
13.11.2011.
Broj reagovanja
875
Horoskop
Ribe
hahahaha, ondak cu i ja tebi nesto da poklonim :D Eto tesimo jedna drugu :D

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Kako se nas dve lako dogovorimo pa to je cudo
29zu42h.gif
:D

Skitnica

Fatal woman
Starosedelac
Učlanjen(a)
13.11.2011.
Broj reagovanja
875
Horoskop
Ribe
hahaha, dobar ti smajli.Naravno ko se slaze, taj moze sve da se dogovori :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.851
Horoskop
Lav
Super devojke, ajde se izljubite pa nazad na zurku...Propade mi ice i pice :D

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.04.2011.
Broj reagovanja
192
Horoskop
Ribe
Ma baš me.... :kul:

Ja ću zainat da slavim sv. Trifuna koji je NAŠ praznik...

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Ja to vala nikada nisam obeležavao ... mada u čika Tonijevo vreme to i neje bilo toliko moderno :D

A obzirom na gornji post .... da dame/devojke/žene ne voledu ovo/ono/tamte/vamte .... mslm da je najbolje kupiti ništa :p

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
U to ime evo i vic :D :

Muz koji nikada nije zeni kupio nesto na dar setio se da je Dan zaljubljenih i kupi zeni veliki buket ruza. Kad ga zena videla sa ruzama poce da place i kaze:
- Pokvarila se masina za ves, dete se razbolelo a sad i ti poludeo!!!

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.04.2011.
Broj reagovanja
192
Horoskop
Ribe
Ja to vala nikada nisam obeležavao ... mada u čika Tonijevo vreme to i neje bilo toliko moderno :D

A obzirom na gornji post .... da dame/devojke/žene ne voledu ovo/ono/tamte/vamte .... mslm da je najbolje kupiti ništa :p

Pazi Toni volimo mi da nam vi poklanjate tamte-ovo-ono... Al zašto mora biti baš tog dana ...jer su vam ispred nosa na svakom ćošku,vrišteće reklame i srca da je danas (baš cvrc) dan zaljubljenih...sem ukoliko niste ćoravi ,vi ćete shvatiti da se baš tad nešto treba uraditi posebno,specijalno... :kul:
Nego fraeri aj da vas vidimo kad nisu komercijalni praznici da li se setite svojih lepših i nežnijih partnerki?
Nekog naj običnijeg dana ne vezanog za godišnjicu,rodjendan...A osmi mart da i ne spominjem...
Tako da sam ja za to da su jako bitniji momenti kad se setite svoje drage makar joj doneli samo čokoladicu...

Vrh Dno