Naučio/la sam...

T

Tihi Don

Gost
Falte nas usta moja:roflmao:
I jednog pulina da nabavimo za stado:rolleyes:

Beba

Starosedelac
Starosedelac
Član od
04.10.2014
Reakcije
11.243
Horoskop
Ovan
Zaista je život nepredvidiv. Jedna banalna situacija pretvorila se u horor film a misliš da je prošao. Dokle ćemo imati noćne more...zauvek. Koliko god se promenilo u životu na bolje, čak odlično, verovatno je normalno da ponekad iskoči iz šina i iskušava nas. Srećom uvek prisebna, samo pomalo uznemirena od neverice da zlo uvek iskoči iza ćoška, izborila sam se sa situacijom i samom sobom, ipak užasnuta, skrhana pre svega od razmišljanja u kakve sve situacije se može doći. Osetila sam mučninu, bila sam skrhana zbog tudjih postupaka, osetila sam stid i sramotu a da nikako nisam imala osnov za to, stid i sramotu zbog drugih.
I onda po ko zna koji put shvatila sam ...nikada neće proći neprijatni momenti, pojavljivaće se baš onda kada i ne misliš.
Naučila sam, verujte po drugi put, da li i zadnji...da niko nije vredan moje tuge, suza, besa...niko...glavu gore i ceni sebe koliko god to možeš. To je samopoštovanje...a često nam izmakne kontroli.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.338
Horoskop
Ribe
osetila sam stid i sramotu a da nikako nisam imala osnov za to, stid i sramotu zbog drugih.
To je normalno. Proći će za koji dan...i samo znači da si osećajna, lepo vaspitana i pristojna osoba koja je naletela na šljam.

Beba

Starosedelac
Starosedelac
Član od
04.10.2014
Reakcije
11.243
Horoskop
Ovan
Prihvatam;
Današnje naravoučenije:
⏺Cena knjige nema puno veze sa njenim kvalitetom.
⏺Kafa je mnogo ukusnija iz lepe šolje.
⏺Uložiti u kvalitetnu kozmetiku, isplati se.
⏺Mogu da kupim Diorov puder, ali neću.
⏺Mama je najbolji prijatelj.
⏺Obraduj nekog, srce raste!

Beba

Starosedelac
Starosedelac
Član od
04.10.2014
Reakcije
11.243
Horoskop
Ovan
Da je "gard" uvek preko potreban...

malena

Novajlija
Član od
20.08.2017
Reakcije
25
Horoskop
Ovan
tmp-cam--673711356.jpg

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.147
Horoskop
Ovan
@malena Mislim da je vreme da počneš pisati. Dosta više te sličice sa kojekakvim porukama. :)

Vrh Dno