Nataša Bekvalac

Nenad988

Novajlija
Први албум, Не брини, снимила је 2001. Године 2002. објављује албум Ништа лично са ког је најпознатија песма била Мали сигнали, а 2004. је изашао и албум Стерео љубав. У децембру 2007. се после дуже паузе вратила на сцену када је у Гранд шоу промовисала нову песму Добро моје. У новембру 2008. је објавила ЕП Љубав, вера, нада. У новембру 2010. објавила је албум, Не ваљам. Након шест година, Наташа је петим студијским албумом Оригинал забележила велики успех.
Њени највећи хитови у каријери су песме Не брини, Мали сигнали, Иду дани, Никотин, Полудим ли у 25, Поново, Навика, Триста степени, Добро моје, Никад не реци никад, Прва у пићу, Не куни се у своје другове, Ја сам добро, Позитивна, Грам љубави, Краљица нових љубави и Оригинал.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Pretpostavljam da ti se dopada, pa neću da budem previše kritican. Natašin adut je stas, a ne glas, ali danas to i nije hendikep. Nije više tako mlada, ali drži se. :) Ima nekoliko zaista lepih pesama. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Muškarci će joj lakše oprostiti nešto lošije pevanje. Nisam ja muzički kritičar. ;)

Vrh Dno