• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Naši kućni ljubimci

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.066
Horoskop
Ribe
ali pokusavam da nadjem u nekim prodavnicama da nadjem ili da vidim da li mogu da nabave
Budi siguran da za novac sve može, ali dobro razmisli da li toj životinji možeš da pružiš brigu i ljubav, kao i neophodne uslove. Najgore je da je uzmeš a posle shvatiš da to nije za tebe. Sve ove kućne ljubimce koje sam gore navela, dobila sam od prijatelja i poznanika koji su se "predomislili".

Kruso

Novajlija
Učlanjen(a)
12.02.2016.
Broj reagovanja
11
Horoskop
Ovan
Pa ja sam otprilike sve spremio za gavrana ili neku slicnu pticu. Tesko da cu da se predomislim, a ako se to desi ne bih ga sigurno bacio pa da se sam snalazi ;)

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Slatki ljubimac,odan i drag - bigl
db4e2e68244d1c1019e9a103611ea9f9_S.jpg
Beagle, kako mu je naziv na engleskom jeziku odakle mu je i poreklo, spada u pse tragače i goniče, a idealan je za kućnog ljubimca zbog svoje veličine i razigranosti.

Bigl ima veoma razvijen njuh i zbog toga može odlutati sledeći neki miris, a pošto mu je draže saznati odakle dolazi miris, nego slušati naredbe vlasnika, treba ga se držati na uzici ukoliko hodate gradom da ne bi istrčao na ulicu ii se izgubio.

Uživa da provodi vreme u prirodi, a jedna od omiljenijih zanimacija mu je kopanje po zemlji. Biglu je potrebno puno kretanja i fizičke aktivnosti jako voli lajati pa bi budući vlasnici i to trebali uzeti u obzir.

Bigl je pas za ljude koji žele malog i aktivnog ljubimca, a pošto ima kratku i glatku dlaku minimalno se linja i se lako održava i uređuje.

Prosečni životni vek ove pasmine je 12-15 godina, a ono što je važno je da je drag i nežan prema deci i vrlo se teritorijalno i zaštitnički odnosi prema svojoj porodici.

bigl_1.jpg

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.788
Horoskop
Lav
Pozdrav za Malenu od Cicike i mene 🙂

Prilozi