Najvece Svetske Zavere i Prevare

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Djindjic i zemunci?

T

Tokunaga

Gost
Ja verujem samo sebi, odnosno svojim očima.
Ono što uši dostave kao informaciju - ne razmatram :)

Bez zezanja, priča je tačna 100%.

T

Tokunaga

Gost
To nisam video, neću da prepričavam tuđe izjave.
Imam jednu pričicu iz dana kada je ubijen Đinđić.
Znate li šta su obaveštajci jedne velike sile savetovali tadašnjem političkom vrhu da se ODMAH ukloni iz Šilerove?
Izvor ne smem da otkrijem, ali je prilično pouzdan.

Taca

ona, stara
Član
Pa video nadzor, logično. A oni su preventivno "uklonili" celu Šilerovu, mada je javnost smatrala da je zgrada mogla da se iskoristi za vrtić, proširenje Doma zdravlja, itd...

T

Tokunaga

Gost
Politički vrh su ljudi iz Vlade, i onda i sada.

Nije video nadzor, aj još jedan pokušaj.
Inače, nisam rekao da verujem u tu priču ali je zanimljiva i ligična :)

T

Tokunaga

Gost
To ja ne znam.
Prijateljstva u tim krugovima su kratkotrajna a raskidi su burni.
U pitanju je bio filter iz bazena, zbog DNK.
Nije bilo dobro da takav dokaz padne u ruke pogrešnim osobama.

Taca

ona, stara
Član
...ko ga je ubio, to znamo...ali ko je naredio da ga ubiju? Interesantna je priča koja se desila tog dana i koju sam čula i videla sopstvenim okama i uškama. Taj dan, 12. mart, bio mi je termin za porođaj, te sam ceo dan provela u krevetu suzdržavajući se da se ne porodim jer nije bilo moguće dospeti do bilo kog porodilišta u Beogradu zbog poznatih događaja.
Tako sam otpratila i neveštu i zakasnelu priču o pokušaju atentata a kasnije i o smrti Premijera. U jednom trenutku, na TV (telefonsko uključenje) govori bivši inspektor za krvne delikte, već u penziji. Čovek kaže da je najlakše izvesti atentat kada je meta usporena, povređena...Znamo da je Z. Đinđić u momentu atentata bio povređen, dakle onesposobljen da maximalno reaguje. Zatim čika inspektor kaže: "Da ja radim na slučaju, prvi osumnjičeni bi mi bio onaj ko ga je povredio, onesposobio." Znate li ko je to bio? Vladan Batić. Inetersantno i ne mora ništa da znači. Ipak, inspektor je inspektor.
A tu je i čuveni "Ćora" iz transkripta. Ko je Ćora? ---itd...

Vrh Dno