Najbolji vicevi

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Bio simpozijum pivara, a u pauzi ljudi odluče nešto popiti.
Predstavnik Heinekena naruči Heineken.
Onaj iz Budweisera naruči Bud.
Onaj iz Stelle naruči Stellu.
Samo Irac iz Guinessa naruči Pepsi.
Pitaju ga ostali: “Pa dobro, kako možeš na simpoziju pivara naručiti Pepsi?”
Tek će Irac: “Pa… Kad vi nećete pivo, neću ni ja.”

Sandrena

Poznata ličnost
Član
Унука пита деду: ''Зашто си тако замишљен''.
Деда: ''Још увек тражим смисао живота''.
Унука: ''Ниси пробао на гуглу?''

Aleksija

Ronin
Član
Prilazi momak devojci na ulici. I kaže joj: De si lepa! Ona će njemu: Nisam lepa. A on: Pa nisi ni de si. :D

Aleksija

Ronin
Član
Sedi krava na drvetu i hekla. Hekla ona tako, hekla, kad u jednom momentu pokraj nje prolete dve koze. Ona ih pogleda onako ispod obrva i kaže: Ju, svašta. :)

Живота

Poznata ličnost
Član
Alekso izgorela si ga!😂

Лесковчанин изашао с девојком у град, шетају тако, ћуте... у једном тренутку девојка се обрати Лесковчанину:
-Па реци нешто!
А Лесковчанин ће:
-Па које да рецнем ?

Aleksija

Ronin
Član
Dogovaraju se dve plastične kese da opljačkaju ceger. To čuje papirna kesa, i otrči da upozori cegera. Kaže mu: Budi oprezan, opljačkaće te! A on će: Ma daj bre, molim te, otkud ti to znaš? A ona će: Pa šuška se. :D

Aleksija

Ronin
Član
Voze se kolima policajac i plavuša policajka. Kad najednom staje auto. Policajac kaže: Koleginice izgleda da smo ostali bez benzina. A ona će njemu: Auuuu kolega kako se vi razumete u automobile! Ja bi vozila, i vozila, i vozila... :)

Aleksija

Ronin
Član
Pita direktor Leskovčanina da li govori engleski? On odgovara: Pa normalno bre šefe.- Dobro, onda, reci mi kako se na engleskom kaže otvoren? Leskovčanin ko iz topa: Open. - A kako se kaže zatvoren? Kaže Leskovčanin - Pa zaklopen. :D

Живота

Poznata ličnost
Član
Čovek čeka u bolnici zakazivanje ultrazvuka, izlazi sestra i saopštava mu "Gospodine pregled vam je zakazan za 15.septembar 2021 godine u 9 ujutru" čovek iznerviran pita "jao sestro pa jel nije moglo malo ranije??" sestra "sačekajte da pitam", vraća se posle par minuta i kaže "U redu može ranije dodjite 15.septembra 2021 u pola 9!"

Aleksija

Ronin
Član
Dolazi Leskovčanin u prodavnicu, i kaže prodavcu: Komšo, daj mi dva litra zejtin. Kaže prodavac: Nema. A Leskovčanin će: Kako bre nema, pal na vrata piše da ima. Kaže prodavac: Ćorav li si? Piše, al sa dva A. ImAA zejtin! :D

Vrh Dno