• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Nahrani Marsovca

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
699
Horoskop
Vodolija
A recimo da je Rom, skitnica, migrant...?
Da, ne bi mi bilo prijatno ni da mi oni pozvone.
Zapravo, dok nisi postavila to pitanje, o tome nisam ni razmišljala. Za sebe volim da pomislim kako sam bez predrasuda tog tipa i druželjubiva, ali ups!

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.239
Horoskop
Ribe
Ja generalno ne volim kad mi neko pozvoni na vrata, uvek su ili neki prosjaci ili promoteri ili traže pare za bolesno dete koje šatro mora na operaciju ili su jehovini svedoci, i sve tako neki smorovi... evo pre neki dan mi je zvonila naša predsednica kućnog saveta, pardon, skupštine stanara, to se sad tako zove, gospodja Milesa Hadžibiberović inače penzionisana filološkinja, jako fina žena, obrazovana u božju mater! Elem, došla je da me podseti da nisam platio za održavanje zgrade za poslednja 2 meseca... meni bi malko neprijatno, počeh da se vadim da sam bio na odmoru, nisa stigo, obaveze, ovo-ono... mašim se ja za novčanik izvadim traženu svotu para i uredno izmirim svoj dug... gospodja Milesa mi je napisala račun, ima i pečat, sve po propisu, molim lepo! Sad... ne znam zašto sam vam sve ovo ispričao ali eto, možda nekom bude od koristi... a možda i ne, vreme će pokazati.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.858
Horoskop
Ribe
Da, ne bi mi bilo prijatno ni da mi oni pozvone.
Zapravo, dok nisi postavila to pitanje, o tome nisam ni razmišljala. Za sebe volim da pomislim kako sam bez predrasuda tog tipa i druželjubiva, ali ups!
To je i meni palo na pamet. Marsovci sigurno neće doći ali kako bi reagovali na manje srećne vrste na Zemlji?

Vrh Dno