Na kojim sajtovima čitate vesti?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Naslov teme sve govori, pa hajde da vidimo gde se informišemo:

rs.n1info.com
danas.rs
sportklub.rs

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Vise ne citam vesti 💣 Sto me zanima ukljucim tv na N1 i to je sve. Trudim se da ostale niti vidim niti cujem,zlo mi je od svega.

Taca

ona, stara
Član
Novine ne kupujem ihaj. Na fb sam blokirala sve "Nećete verovati šta se onda dogodilo! Šokantno!!!" TV retko, čak ni Novu S. Pratim šta ljudi pričaju, objave koje dele, komentare. Na osnovu toga sklopim sliku. Samo kratke informacije bez ispiranja mozga.

šufnudla

neprilagođena
Član
Hm... ovde sve izdajnici, nepatriotski svet i sumnjiva lica... ;)
I ja čitam N1 i Danas... dobro de, čitam i Politikin kulturni dodatak subotom :smuggreen:

sovac

Novajlija
Član
srbija danas bez cenzure i dlake na jeziku
srbin info
pravda

po meni jedine i prave vesti

Taca

ona, stara
Član
Ne čitam vesti. Ne pratim vesti. Ne pratim sajtove sa vestima. Ne gledam vesti ni informativne kanale. Družim se sa ljudima, stvarnim ljudima, kako u reali tako i u RL. Ogradila sam se dobrom energijom i ta Tvrđava je neprobojna za dnevno političke boleštine i tra la la gluposti. Čak sam počela i da prezirem ljude koji nemaju o čemu da pričaju nego se hvataju politike, Vučića... Nervira me čak i dnevno politički humor . Isprazno. Bzvz...

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
B92, Blic, N1

Volim na kraju dana, pred spavanje, ne svaki dan doduse, ali volim baciti pogled, no ne citam previse, samo prodjem kroz naslove, ako ima nesto vredno citanja, eventualno udjem da bacim pogled na komentare i to je to.

srbija danas bez cenzure i dlake na jeziku
@sovac Sramota me priznati, jedno vreme sam radila za njih, istina kratkro, jer sam zbrisala cim sam videla kako rade. To sto oni rade nije bez dlake i cenzure, vec bez mozga. Cela redakcija je naucila samo dve stvari: da selektuje tekst sa drugih portala, kopira i radi paste. To sto tebi deluje bez cenzure zapravo mozes videti na svakom portalu te vesti, ali toliku kolicinu preterano sokansntih naslova nigde, jer samo na to trose energiju - da smisle click bait. To je bukvalno sve od njihovog novinarstva. Ja njih cak ne smatram ni novinarskom redakcijom, jer imaju 0 novinara. Samo omladinci sa osnovnim poznavanjem racunara, kojima je ok da za $200 evra ( neprijavljenih) sede par sati dnevno i listaju portale. Nijedan, ponavljam nijedan tekst ne pisu oni ( o istrazivackom novinarstvu, terenskom radu ni da govorim ) Razlog mog angazma, izmedju ostalog, je i bio upravo u svrhe pisanja originalnih tekstova, a ne kopiranja. By the way, menazment se finansira iz sns kuhinje, jer sami prihode ne mogu da ostvare - izuzev preko sekcije rijalitija, gde zaista imaju brdo pregleda, zato sto se u redakciji 24h vrti rijaliti, gde su ljudi placeni da sede i gledaju non stop i zapisuju svaku glupost sa sto ''sokantnijim'' sadrzajem.

Poslednja izmena:
Vrh Dno