Muški pitaju - žene odgovaraju i obratno

Kardelj

Novajlija
:)
Na temi -brak- nevedoh , da je dobro ako jedna strana nije 'ludo zaljubljena' da ne opisujem sta to znaci.
Jednostavno tokom zajednickog zivota u prvim mjesecima vidimo sta smo -dobili.:oijao.
Vidimo sta mu smeta sta ne i tako se i prilagodimo. Ne.:happy:Bez velike pompe obavljas to sto jedna strana ne voli . Ne treba to ni naglasavati- sto bi rekli - nepisana pravila , cutke. I bude sve ok.
Imala sam prijateljicu -ona bi da pravi spisak ,npr , sta ko treba da radi u kuci . :rolleyes:Meni je to glupo.
Mozda treba furati hemiju dok se desava hemija, ali kada prodje, onda je sasvim u redu furati organizaciju i podelu uloga. Spiskovi su mozda glupi na medenom mesecu jer ubijaju romantiku, ali posle nekog vremena zajednickog zivota vrlo mogu imati smisla. Jer gde se stvari ne postave jasno, jedan uvek uziva na racun drugog. Spiskovi vode cistim racunima, ma koliko bili neromanticni. :pinguin:

Landa

Poznata ličnost
Član
Mislim da je jako tesko postici 'ciste racuna'. I ako je neko takvog stava- on ce se uvijek osjecati da ga ovaj drugi 'iskoristava'.
Kod mladjih osoba, pravljenje spiskova, je mozda potrebno , ego im je vazan.
Medjutim , tokom zajednockog zivota , vrlo brzo mi uvidimo sta koja strana voli a sta ne da odradjuje. Ja vrlo rado preuzmem te, ako sam u mogucnosti odraditi, pa i ako ih ne volim.
Posebna prica je ko ima djecu.:rolleyes:

Landa

Poznata ličnost
Član
Sve to izgleda na neko odmjeravanje snaga. Mislim da treba biti opusten ,ne smatrati drugu stranu kao nekog protivnika. Nedoumice rjesavati brzo i ne 'zvocati':rolleyes::D
Ja ne mogu biti u kuci i ne pricati. Sutnja , nadmudrivanje ,ubija.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
I pitanje: koliko je najveća dozvoljena razlika u godinama između partnera i vas koju biste zanemarili?

Taca

ona, stara
Član
Rekla bih + / - 12. A onda izračunam da bi "matori baja" onda imao šest banki. Hahaha...
Nemam pojma, nikada nisam nosila kalkulator u džepu gde mi je srce.
A i nisam neki moralista. Pogotovo kada su drugi u pitanju. Svakome želim da voli i da bude voljen.

maki

Nindža
Član
Pitanje-zašto muškarci pribegavaju lošem laganju i još pokušavaju da ubede partnerku u tu svoju providnu laž i prave je ludom umesto da priznaju istinu zbog koje im sigurno neće odleteti glava sa ramena?

Vrh Dno