Muški pitaju - žene odgovaraju i obratno

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ja cu odgovoriti, kad Tihi nije i nadalje nemojte citirati nekoga, jer se onda da naslutiti da je samo jednoj osobi postavljeno pitanje.
Odgovor (u kontekstu predjasnjeg): Sta?
Da li vam smetaju strije, ako ih ne daj boze imate? :D

Taca

ona, stara
Član
Svaka žena želi da bude savršena, besprekorna, da zaseni sve prethodne (a nedajbože i buduće :D ) kako svojim duhom tako i telom. I onda se pojave strije!? :o :arghh: Pa kako da ne smetaju!!! :ljut: (naravno kada bih imala, što naravno nije slučaj :p :rolleyes::laugh:)

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Ok :)

Sta bi menjali na sebi da mozete ili sta vam se ne dopada? (naravno,fizicki izgled je u pitanju)

laganini

Suspendovan nalog
..par.centi gori par kila doli....ovo gori se odnosi na visinu a ne na ono sto ste pomislili...:roflmao:

Beba

Poznata ličnost
Član
Jutrošnja me je tema navela da otvorim ovu temu u kojoj, ako se slažete, muški pitaju, a žene odgovaraju. Evo mog pitanja:
Ne tako retko mi se dešava da ulicom prođem pored žene, koju pogledam veoma diskretno, radoznalo, bez ikakvih drugih namera, odmeravanja i sl, a ona mi "govori" da me ignoriše (uglavnom je pogled pravo ili u suprotnu stranu). Nadam se da me razumete o čemu pišem. Shvatam zašto su žene obazrive, jer ima kretena koji se ne ustručavaju i da dobace po koju, ali mi je ipak pomalo smeta takav stav.
Da, neke žene su obazrive i previše, ali veruj svesne su tvog pogleda i registrovale su ga ,međutim ženi je to dovoljno, izazvala je nečiju pažnju, shvatila je da te je zainteresovala ali isto tako kako se kod tebe pogled sveo samo na možda divljenje i radoznalost, tako i kod nje sve ostaje isto samo zadovoljstvo što je ipak doživela nešto lepo. A lepo je kada te neko primeti...e sada šta neko drugi očekuje ,,ne čitamo im misli" se ako nismo žene od akcije:)

Izašla sam iz konteksta teme...to jeste setila se @Stemisovog posta tek sada!

Pitanje:

Sretnete starog druga, divio ti se ceo život i znaš šta bi bilo...da li bi otišla/otišao na kafu sa njom/njim...bez obzira što nema ništa od toga, da li je to podpirivanje "njegovog nama"?

Poslednja izmena:

Kardelj

Novajlija
Što me podseti.... Jel istina da muškarci kod žena ne primećuju strije, celulit i ostale nedostatke zbog kojih su žene uglavnom iskompleksirane?
Mislim da je po sredi tesko primetna zackoljica. Zene misle da ce muskarac da se zaljubi ako ona nema nedostatke. Ona smatra da on prvo proverava nedostatke, pa se onda zaljubi, ako ih nema. A zapravo je ovako: ako se muskarac zaljubi onda nikakve nedostatke ne vidi, ma koliko ih bilo. A ako se ne zaljubi, onda vidi i one nedostatke koje zena nema. A zaljubljuje se prvenstveno na osnovu nekog unutrasnjeg dozivljaja, energije, neke jake vibracije.

Naravno, i muskarci i zene treba da brinu o fizickom izgledu, ali pobedjuju oni koji rade na svojoj energiji. Energija je ulazna karta za odnos, nikakvi perfekcionizmi.

Landa

Poznata ličnost
Član
:rolleyes:
Vidimo mi nedostatke , ali se pretvaramo da ne primjecujemo .Nadajuci se da ce mo uticati na doradu.

Kardelj

Novajlija
Otkriću ti jednu dobro čuvanu tajnu u vezi žena. I one isto tako.
Sad smo 1:1 s tajnama. ;)

A sto se tice menjanja drugih, slazem se. Postoji mogucnost, ako je to nekome struka i ako dodje covek resen da se menja. Mimo toga nema sanse. Ne znam kako je u svetu, ali na Balkanu - ne. Opet, to ne znaci da se ljudi ne menjaju. Oni samo ne zele da ih menjaju drugi. A svako se donekle promeni kada mu zivot da po prstima ili po cevanicama.

Landa

Poznata ličnost
Član
Msm da sam još u pubertetu odustala od želje da menjam druge. To je muka, opterećenje i nema efekta. Uzaludan trud. Ili voljem ili...
Sa nekim 'programom'ne radi ali tokom vremena neki to nazivaju -prilagodjavanje. Bude pozitivnih ustupaka kao i nivo tolerancije i bude ok.:) Ne vjerujem da bi idealni i radilo.:wacky:

Taca

ona, stara
Član
Uh, prilagođavanje. Na početku, rado to činimo, puni elana na sve vidove "velikih dela" na koje smo spremni zarad osobe u koju smo zaljubljeni, zaslepljeni, oduševljeni istom/istim. A onda počinjemo da merimo ustupke, da ih beležimo i zameramo toj istoj osobi. Želimo da se vratimo sebi, da se resetujemo na fabrička podešavanja i ponovo budemo ono što smo bili. Pre ustupaka. Ne verujem u prilagođavanje, to je mač sa dve oštrice. Verujem u toleranciju i interes.

Landa

Poznata ličnost
Član
:)
Na temi -brak- nevedoh , da je dobro ako jedna strana nije 'ludo zaljubljena' da ne opisujem sta to znaci.
Jednostavno tokom zajednickog zivota u prvim mjesecima vidimo sta smo -dobili.:oijao.
Vidimo sta mu smeta sta ne i tako se i prilagodimo. Ne.:happy:Bez velike pompe obavljas to sto jedna strana ne voli . Ne treba to ni naglasavati- sto bi rekli - nepisana pravila , cutke. I bude sve ok.
Imala sam prijateljicu -ona bi da pravi spisak ,npr , sta ko treba da radi u kuci . :rolleyes:Meni je to glupo.

Kardelj

Novajlija
Uh, prilagođavanje. Na početku, rado to činimo, puni elana na sve vidove "velikih dela" na koje smo spremni zarad osobe u koju smo zaljubljeni, zaslepljeni, oduševljeni istom/istim. A onda počinjemo da merimo ustupke, da ih beležimo i zameramo toj istoj osobi. Želimo da se vratimo sebi, da se resetujemo na fabrička podešavanja i ponovo budemo ono što smo bili. Pre ustupaka. Ne verujem u prilagođavanje, to je mač sa dve oštrice. Verujem u toleranciju i interes.
To je tako zato sto smo rukovodjeni zeljom. Zelja bude i prodje. Kada je prisutna, onda radimo sve sto si navela, a kada prodje, onda radimo ovo drugo sto si navela.

Ako je, pak, odnos rukovodjen razumom, onda nema bas toliko strasti i vatre.

Mislim da u toj zavrzlami lezi odgovor zasto svi pokusavaju da rese pitanje ljubavi, ali nije poznato da je iko uspeo.

Vrh Dno