• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Muške gaćice mogu otkriti karakter muškarca

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Što kupaće gaćice govore o muškarcu?

Izvor:Zadovoljna
Baš poput žena i muškarci imaju omiljeni model kupaćih gaćica. Iako i muški trendovi brzo prolaze i gotovo svake godine donose neke novitete navike ostaju i muškarci ih se rješavaju puno teže nego žene. No osim trendova odabir kupaćih gaća ovisi i o karakteru muškarca koji ih nosi. Proizvođači kupaćeg asortimana za muškarce analizirali su svoje potrošače i otkrili njihove glavne karakteristike
60489962.jpg

Muške kupaće gaće mogu otkriti karakter njihovog vlasnika
Bokserice

60489964.jpg

Klasične bokserice, kako tvrde vlasnici najpoznatijih brandova kupaćeg asortimana za muškarce, opisuju muškarca koji je spreman za vezu i nije ga strah obveza koje ona nosi. Takav model hlačica vole pomalo konzervativni i tradicionalni muškarci.

Duge, surferske hlačice

60489965.jpg

Surferske hlačice postale su vrlo popularne, a mogu se nositi i u teretanu. One opisuju ležeran tip muškarca koji voli ekstreman način zabave. Iako izgledaju pomalo šlampavo vlasnici ovakvih hlačica za kupanje zapravo su pravi su frajeri, svjesni svojih prednosti i jako dobro znaju kako se zavodi.

Bermude

60489963.jpg

Bermude do koljena najomiljeniji je model muških hlačica za kupanje. One opisuju muškarca koji voli biti opušten, dobro se osjeća u svojoj koži i ne zamara se sitnicama. No muškarci koji nose bermude u žarkim bojama ili s izraženim uzorcima vole biti u centru pažnje i nije im problem izraziti svoje osjećaje.

Uske bokserice

Minijaturne uske bokserice nose frajeri koji imaju vrlo visoko mišljenje o sebi i svom tijelu, ali i oni koji su skloni pretjerivanju. S ovakvim komadom za plažu treba biti vrlo oprezan jer tanka je granica između visokog samopouzdanja i narcisoidnosti. Isto tako, rijetko kojem muškarcu savršeno pristaju.
http://zadovoljna.hr/clanak//pssst/foto-muske-guze-koje-se-motaju-po-zagrebackoj-mladosti.html
Slip gaćice

60489962.jpg

Slip gaćice obilježile su prošlost, no za ovaj vrlo oskudan komad još uvijek postoji mjesto pod modnim nebom. Osim plivača i vaterpolista najčešće ih nose samouvjereni, sigurni i poprilično optimistični muškarci koji vole isticati svoju muškost. No moramo priznati kako smo ipak malo suzdržani kada je ovaj model kupaćih gaćica u pitanju jer ponekad otkrivaju više nego što bi to trebale.

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Dolazim u iskušenje da okačim i ja sliku kako izgledam u gaćicama.:roflmao:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
ja sam za bokserice, nekako mi deluje izazovnije, nego kad je sve zategnuto... možda sam omatorila mnogo....

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Da bih otvorio dušu, što se mojih gaćica tiče, morao bih i da skinem pantalone.:laugh:
Šalu na stranu, dok sam bio mlađi nosio sam one klasične, kao i svaki klinac. Onda sam prešao na široke obične bokserice, a danas zanovetam i tražim određenu boju, dezen, materijal...uglavnom se sve svede na bokserice, ali ne previše uske a ni previše kratke. Ne podnosim ništa tesno ali ni previše široko da trči i landara oko mene kao sa čiviluka.:)

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
šta će Ti gaćice kad imaš pantalone?...:laugh:

Donji veš mora da bude ne previše komotan, ne previše uzak... mora se udobno osećati u njemu...

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
Meni, licno, najvise se svidjaju klasicne bokserice... i kad je moj muskarac u njima....;)

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
:laugh::laugh::laugh:... baš čudno... ja mislila da treba da budu u fijoci...:o

lutalica

optimista sa iskustvom