Muskarci u izjavljivanju ljubavi ?

T

Time

Gost
Ne znam, valjda sa pravom osobom ti lepo da pričaš čak i kad je postignut neki cilj :D

• Sviđa mi se
Reagovanja: Gea
T

Tihi Don

Gost
Pa zar i zene nemaju isti cilj kao i muskarci, ili samo trepcu okicama :kul:

T

Tihi Don

Gost
Pa zar i vi nemate emocije , dok vam muskarci pricaju ,, sa odredjenim ciljem,, nego vam mozak radi supersonicnom brzinom da vas mangupi ne prevare
Onda jednostavno ga prekinete i pitate , kakva je tvoja imovinska karta bato bar da znam zasto sam pristala:roflmao::roflmao::roflmao:

G

Gea

Gost
Pa zar i vi nemate emocije , dok vam muskarci pricaju ,, sa odredjenim ciljem,, nego vam mozak radi supersonicnom brzinom da vas mangupi ne prevare
Onda jednostavno ga prekinete i pitate , kakva je tvoja imovinska karta bato bar da znam zasto sam pristala:roflmao::roflmao::roflmao:
Meni lično ta "imovinska karta" nije bitna.

Taca

ona, stara
Član
Vidi, kada sam odlučila da's udam, ispekla sam palačinke, uzela par filmova iz video kluba (tada bile video kasete) i prvog koji je pristojno izgledao za ruku, ajmo na palačinke. Zaključaš vrata, kuvaš mu par dana da se navikne i posle možeš i da otljučaš, sam se vraća. Sledećih 10-ak godina mu resetuješ sve što je naučio i navikao od mame i dok si dlanom o dlan, eto savršenog muža.
Priče o muvanju, ljubavi, romantici...to je za Amerikance, nema blage veze sa životom. :D

simpleman

Novajlija
Zašto samo u posebnim prilikama,jedan od recepata za dug i uspešan brak ili vezu je i bar 1x dnevno reći volim te.Naime, prema poslednjem istraživanju koje je sproveo britanski sajt YouGov koji se bavi raznoraznim istraživanjima na globalnom nivou, veliki broj parova gubi emotivnu bliskost i strast koja ih je povezala na startu veze, i to iz samo jednog razloga: jer su prestali jedno drugom da govore “volim te”.Ja i supruga ovaj recept poštujemo ali ne zato sto se mora ili bi možda trebalo nego zato što to i osećamo.

Vrh Dno